Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Su kalitesi, çevremizin çok önemli ve hassas bir yönünü oluşturmaktadır.

SGS, izleme kuyusu kurulum hizmeti de dahil çok çeşitli hizmetler kullanarak yerinde alan bilgisi toplamaktadır. Kuyu kurulum ekibimizi hemen arayın.

Toprağın veya yeraltı suyunun bölgesel kirliliği, işletmenizin faaliyet alanı sınırlarının çok daha ötesine geçen çevre ve sağlık sorunlarına yol açabilir. Büyük temizlik işlemleri şirketiniz için maliyetli olabilir ve çevre yönetimi konusundaki ününüzü doğrudan etkiler.

İzleme kuyusu kurulum hizmetimiz suyunuz hakkında size çok gerekli bilgiler sağlayabilir. Potansiyel riskler tanımlanabilir ve daha büyük bir kirlilik önlenebilir.

Ekiplerimiz, kontaminasyon şüphesi veya olasılığı bulunan yerlerde yeraltı suyunun kalitesini ölçmek için piezometre gözlem kuyuları kurmak üzere bir dizi yüksek kalite sondaj hizmeti sunmaktadır. İzleme kuyuları kurulduktan sonra, dünya çapındaki sertifikalı laboratuar ağımız alanınızdaki kirlilikle ilgili sorunları belirlemek için örnekleme ve analiz işlemleri gerçekleştirebilmektedir. İzleme kuyuları yerinde kalabilmekte ve suyunuzun kalitesinin sürekli olarak izlenmesi için düzenli olarak ziyaret edilmektedir. Özel uyarlanmış cihazlar ve yazılım kullanılarak, yeraltı suyunuzun otomatik ve kalıcı olarak takibini de sağlayabiliriz.

Düzenli raporlarımız su çıkarma uygulamalarını desteklemek ve gerektiğinde arıtma izni ve planlaması için kullanılabilmektedir. Su kalitesi sorunlarını çözme konusunda uluslararası ölçekte yıllara dayanan deneyimimizle, sizin yeraltı suyu durumunuza uygun bir çözümün bulunduğundan emin olabilirsiniz.

Su en değerli ve en hassas varlıklarınızdan biridir. Yeraltı suyu potansiyelinizden maksimum düzeyde yararlanma konusunda daha fazla bilgi için ekibimizi hemen arayın.