Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'nin kapsamlı atık yönetimi hizmetleri, tehlikeli endüstriyel atık ürünler için atık ıslahı hizmetlerini de kapsamaktadır. Şirketinize uygun bir plan hazırlatmak için deneyimli ekibimizi hemen arayın.

Tehlikeli kimyasalların ve maddelerin depolanması, muamelesi ve nakliyesi kati yasalara tabidir. Neden gereksiz risk alasınız? Deneyimli ve nitelikli ekibimiz atık kontrol yönetimi ve lojistik teknikleri konularında size uygun maliyetli ve çevre açısından güvenli en son tavsiyeleri sunabilir.

Sıkı çevresel standartları karşılamak için, titiz bir şekilde kontrol edilen sistemlerde çok çeşitli maddeleri işlemden geçiriyoruz. Tüm kaynaklarınızın etkin maliyetli ve etkili bir şekilde kullanılmasına yönelik çözümlerimiz, atık ıslahını da içermektedir. Atık hacmini azaltmanın yollarını, atıkları daha stabil ve ambalajlamaya ve gerektiğinde uzun süreli depolamaya uygun hale getirmek için kullanılabilecek uygulamaları araştırıyoruz. Daha sonra atıklarınızı yeniden ambalajlayabilir ve kaplarınızı tekrar kullanım için yenileyebiliriz.

Tekrar kullanılamayan malzemeler için, çevre için güvenli ara depolama veya atık imha seçeneklerini araştırabiliriz. Teknisyenlerimiz, tehlikeli atıkların toplanması, nakliyesi ve muamelesi konusunda lisanslıdır ve size atık yönetiminizin en yüksek çevresel standartlara uygun olduğunu gösteren bir sertifika verebilmektedir.

Etkili çevre koruması konusundaki kararlılığınızı destekleyerek, atık ıslahı çözümü için ekibimizi hemen arayın.