Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS fren hidrolik yağı ve soğutucu yönetim hizmeti, çevre kirliliğine yol açacak zararlı otomotiv sıvılarının temiz atık olarak giderilmesini sağlar. Atıklarınızın geri dönüşümü hakkında daha ayrıntılı bilgi için akredite ekibimizi hemen arayın.

Otomotiv endüstrisi sıvıları, fren hidrolik yağı ve soğutucular, ev atığı ya da sanayi atığı olarak kanalizasyona ya da atık depolarına atılamaz. Bu sıvılar solvent benzeri kontaminasyon maddeleri içerebilir ve toprağa ve su yollarına karışabilir, çevresel hasarlara ve sağlık risklerine yol açabilir. İyi haber, bu sıvıların doğru analiz yoluyla yeniden kullanılabilecek ya da güvenli bir şekilde atılabilecek olmasıdır.

Uzman laboratuarlarımız bu sıvı atıkları varillerde ya da atık konteynerlerinde toplarlar. Bu sıvıların içeriğini, kalitelerini ve toksisite oranlarını tespit etmek için analiz hizmeti veriyoruz. Bu sıvıları sanayide yeniden kullanım amacıyla ayrıştırabiliyoruz. Örneğin yeni fren hidrolik yağı ve soğutucu üretimi ya da boya sanayinde solvent olarak kullanılmak amacıyla.

Toksinlerle kontamine olmuş ve daha temiz bir kaynağa ayrıştırılamayan miktarların zararlı atık olarak değerlendirilmesi gerekmektedir. Bu atıkların depolanmasında ve muamelesinde size yardımcı olabiliriz. Ve sıvı atıklarınızın geri dönüşümü ya da fren hidrolik yağının çevreye zarar vermeden imhası için olanakların araştırılmasında danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Tüm çalışmalarımız ulusal ve uluslararası yasal düzenlemelere uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Ve kendi sektörünüzde geçerli olan mevzuatlara uymanıza yardım ediyoruz. Atıklarınızın uygun bir şekilde işleme tabi tutulduğunu ispatlayan sertifikalar da veriyoruz.

Atık yönetiminizin daha temiz ve çevre dostu bir çözüme kavuşması için bizi hemen arayın.