Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS atık muhafaza yönetimimiz tehlikeli atıklarınızın uygun bir şekilde depolanması ya da uygulanmakta olan çevre kurallarına uygun olarak yeniden kullanıma hazırlanması amacıyla analiz edilmesini ve paketlenmesini sağlar.

Atık muhafaza yönetimi ekibimiz tüm sanayi kollarında ürününüze göre bir atık muhafaza çözümü hazırlama tecrübesine sahiptir. Akredite laboratuarlarımız sanayi atıklarınızın yeniden tasnifi ya da yeniden kullanımı ve güvenli depolama ve nakliye konularında size yardımcı olurlar. Çevre merkezlerimiz depolama kapasitesine ve tehlikeli atık depolama lisansına sahiptir. Atıklarınızın içeriğini nakliye edilmesi, arıtılması ya da güvenli bir şekilde depolanması için kontrol ediyoruz.

Tüm çevresel standartlar ve yönergelerin en güncel hali hakkında bilgi sahibiyiz. Atık muhafaza servis yönetim ve idare biriminin işlerinizi yürüttüğüne güvenerek siz diğer işlerinize yoğunlaşabilirsiniz. Kayıt yönetimi sistemimiz hatasız raporlama için çevrimiçi ürün güvenlik veri sayfalarını (MSDS) kullanmaktadır ve çalışmalarınızın çevre sağlığı ve güvenliği düzenlemelerine uygun olduğunu kanıtlar.

Tüm çalışmalarımız ulusal ve uluslararası yasal düzenlemelere uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Sanayi kolunuzun yasal gerekliliklere uygun olmasını sağlıyoruz. Atıklarınızın uygun bir şekilde kontrol edildiğini ve depolandığını ispatlayan sertifikalar da veriyoruz.

Atıklarınızı yeniden kullanırken, geri dönüştürürken ya da ima ederken güvenli çözümler için çevre yönetimi ekibimizi hemen arayın.