Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS atık deposu yönetimi çevre uzmanları atık deponuzun güvenli olmasını ve işletiminin optimize edilmesini sağlar. Entegre bir atık deposu çözümü elde etmek için bizi hemen arayın.

Güvenli ve karlı bir atık deposunun bakımının yapılması karmaşık olabilir ve birden fazla çevresel konunun göz önüne alınmasını gerektirebilir. Gürültü ve koku kirlenmesine karşı bir çözüm bulmalısınız ve atık deposu atıkları ve emisyonlarını kontrol etmelisiniz. Muhtemelen zemin çökmelerine karşı da önlem almalısınız.

Atık deposu yönetimi araştırmalarımız risk belirlemesi ve tesisinizin çökmelere karşı dayanıklı ve gelecekteki gelişimlere hazırlıklı olmasını sağlayacak olan ayrıntılı bilgilerle sizi destekler. Akredite atık deposu yönetimi araştırmaları ekibimiz tam bir durum analizi ortaya koyar ve yönetim planınıza tam olarak entegre edilmiş geniş bir çözüm listesi sunar. Bağımsız bir denetçi olarak sizinle çalışarak, yasal yükümlülükleri yerine getirmeniz ve gelecek planlamalarınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgeleri sağlıyoruz.

Çöp deposu yönetimimiz başarılı bir atık yönetimi gerçekleştirmenize yardımcı olur. İster kullanımda ister kullanım dışı bir çöp deposu söz konusu olsun, aşağıdaki hzimetlerimizle size yardımcı olabiliriz:

  • Çöp deposunun çevre için oluşturduğu potensiyal risklerin tam bir resmini ortaya koymak için etki değerlendirmesi yapılması
  • biyogaz, hava ve koku ölçümleri
  • atık deposu sızıntı suyu izleme
  • Kirleticilerin salınımına yardımcı olan faktörleri belirlemek için hava durumu verilerinin analizleri

Hizmetlerimiz tesisinizin lisanslanması ve çevre korumasının ve arazi yeniden kazanımının sağlanması için iyileştirme konseptlerinin desteklenmesini kapsamaktadır.

Daha fazla bilgi için uzman ekibimizi hemen arayın.