Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS’nin çevre yönetim sistemlerine ilişkin çözümleri çevre mevzuatlarına uymanıza yardımcı olacaktır.

Sağlam bir çevre yönetimi, sınıfının en iyisi olan temel ölçütleri yansıtan, tam uygunluğa sahip ve sürekli geliştirilmekte olan çevre yönetim sistemlerine sahip olduğunuz anlamına gelir. Aynı zamanda tüm ilgili çevre yönetmeliklerini de tam olarak izlemenize yardımcı olur. İyi idare edilen ve entegre olmuş bir çevre yönetim sistemi, enerjiyi ve kaynakları daha iyi kullanmanızı sağlayarak işletme maliyetlerinizi düşürür ve hizmetlerinizin sürekli gelişimini sağlar. Çevreye olan bağlılığınız aynı zamanda çevre bilinci olan müşterilerle yeni iş fırsatları sunabilir.

Küresel ağımız, çevre konusunda engin bilgi sahibi uzmanlarımıza erişim olanağı sunar. Çevre yönetim sistemlerine ilişkin tetkik, seminer, belgelendirme, doğrulama ve karar destek hizmetleri sunmaktayız. Çözümlerimiz, çevre yönetim sistemlerinizin mevcut yönetmeliklere, en iyi uygulama standartlarına ve müşterilerinizin ihtiyaçlarına uygun olmalarını sağlamaya yardımcı olacaktır.

Çevresel yönetimde endüstri lideri olarak, tesisatlarınızın, malzemelerinizin, ekipman ve tesislerinizin atık yönetimi ve ürün güvenliğine ilişkin gerekli standart ve yönetmeliklere uygun olmalarını sağlamanıza yardımcı oluruz.

Çevresel yönetime ilişkin zorlukları sizin adınıza üstlenme konusunda mükemmel ortağınızız. Planınıza başlamak için akredite edilmiş çevresel yönetim ekibimizi bugün arayın.