Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Atıklarla çalışma ve ürün kalitesini artırmak amacıyla ve yasal düzenlemelere uyum sağlamanızı kolaylaşytırmak için SGS bir dizi çevresel alan ve örnekleme hizmeti sunmaktadır.

Şirket faaliyetleriniz tehlikeli olarak sınıflandırılabilecek atık ürünlerin giderilmesini kapsıyorsa, atıklarınızı etkin ve yasal düzenlemere uygun bir şekilde gidermeniz için bir dizi hizmet sunuyoruz. Atık ve ürün güvenliği hizmetlerimiz atık örneklemesi ve atık deposu çökmesi izlemesi işlemlerini kapsar.

Atıkların akılcı bir şekilde yönetilmesi sağduyulu bir yaklaşımdır. Ancak bunu gerçekleştirmek için güvenilir ve akılcı bilgilere gerek duyarsınız. Laboratuar analizi konusunda dünya lideri olarak, şirketinizi ve çevreyi korumak için kapsamlı atık numunesi alma ve izleme hizmetleri sunuyoruz. Atık depoları çökme denetimi hizmetimiz ile toprak çökmesini engelleriz ve atık deponuz ve atık deposu sıkışması yönetimi konusunda yardımcı oluruz.

Sanayi atıklarınızı şeffaf ve çevre için güvenli bir şekilde ele alarak, yüksek para cezalarının şirket imajınızı ve maliyesini zedelenmesinin önüne geçin. Ürün güvenliği hizmetleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için hemen akredite ekibimizi arayın.