Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS MultiTrace bir analizde zeminde ve suyunuzda bulunan yüzlerce kirleticinin taranmasına olanak tanır. Uzman çevre denetim ekibimizi hemen arayın.

SGS Multitrace®, zemin ve su örneklerinde bulunan yüzlerce kirleticinin farklı testlerle analitik olarak taranmasını olanaklı kılan hızlı ve çoklu bileşenli bir yöntemdir. Bu yöntem çevre araştırmaları ile arazi kalitenizin ön değerlendirmesinin yapılmasına imkan tanır. Bu hızlı ve entegre tarama yöntemi beş gün içerisinde sonuç alınmasını sağlar. Multitrace, arazinizin geçmişi hakkında daha iyi bilgilendirilmenizi ve projenizin ilk safhalarında oluşabilecek riskleri azaltarak iş çıkarlarınızın korunmasını sağlar.

Son teknoloji testlerimiz geniş bir liste oluşturan düşük seviyeli mikro kirleticileri ve inatçı organik kirleticileri (POP'lar) ve diğer içerikleri inceler. 350 hedef bileşik dikkatle seçilmiştir, sürekli olarak gözden geçirilerek mevcut yerel ve uluslararası gerekliliklere uygunluk için güncellenir. Gelecekte yapılacak olan çevre düzenlemelerine tabi olabilecek içerikleri de önceden öngörerek inceliyoruz.

MultiTrace, uluslararası standartlar tarafından kabul gören ve rekabet edebilecek fiyatta sunulan gerçek bir risk belirleme aracıdır. Test sonuçları size tarafsız ve bilimsel bazda, zemin ve su araştırmalarını yapmaya devam etmeniz ya da daha sık yapılmasını sağlamanız gerektiğinde yardım eder.

Uzman ve bilgili ekibimiz çevre testlerinizi gerçekleştirsin. Geniş kapsamlı kirleticilerin hızlı analizi için aradığınız çözüm SGS MultiTrace'dir. Hemen bugün bizi arayın.