Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS laboratuvar analizleri - çevre yükümlülüklerinizi yerine getirin

Yerel ve uluslar arası standartlar gereğince akredite kuruluş olarak, laboratuvar analizleri konusunda dünya lideri konumundayız. Deneyimli ekiplerimiz, çevre düzenlemelerine uymanız için bir dizi analitik laboratuvar hizmetleri sunmaktadır. Bağımsız çevre raporlarımız çalışmalarınızın çevresel sorumluluk çerçevesinde gerçekleştirildiğini ortaya koymanıza yardım eder. Bu raporlar aynı zamanda çevreye yaptığınız etkilerin azaltılması için bir plan hazırlamanıza yardım eder.

Toprak içeriğinizin toksin ve atıklarla kirletilip kirletilmediği kontrol edilmelidir. Aktif olduğunuz sanayi kolunda yasal düzenlemelerle azami güvenlik seviyesine sahip olmanız zorunlu hale getirilmiş olabilir. Gerçekleştireceğimiz toprak analizleri çevre kirleticilerinin belirlenmesine ve bu kirleticilerin uzaklaştırılması için öncelikli bir plan hazırlamanıza yardımcı olur.

İşinizi geliştirmenize ve çevre performansınızı arttırmanıza yardımcı olacak iyi bir çevre yönetimine ulaşmak ve laboratuvar analizleri yapılmasını sağlamak için ruhsatlı ekibimizi hemen arayın.