Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS atık deposu yönetimi çevre uzmanları atık deponuzun güvenli olmasını ve işletiminin optimize edilmesini sağlar. Entegre bir atık deposu çözümü elde etmek için bizi hemen arayın.

Güvenli ve karlı bir atık deposunun bakımının yapılması karmaşık olabilir ve birden fazla çevresel konunun göz önüne alınmasını gerektirebilir. Gürültü ve koku kirlenmesine karşı bir çözüm bulmalısınız ve atık deposu atıkları ve emisyonlarını kontrol etmelisiniz. Muhtemelen zemin çökmelerine karşı da önlem almalısınız.

Atık deposu yönetimi araştırmalarımız risk belirlemesi ve tesisinizin çökmelere karşı dayanıklı ve gelecekteki gelişimlere hazırlıklı olmasını sağlayacak olan ayrıntılı bilgilerle sizi destekler. Akredite atık deposu yönetimi araştırmaları ekibimiz tam bir durum analizi ortaya koyar ve yönetim planınıza tam olarak entegre edilmiş geniş bir çözüm listesi sunar. Bağımsız bir denetçi olarak sizinle çalışarak, yasal yükümlülükleri yerine getirmeniz ve gelecek planlamalarınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgeleri sağlıyoruz.

Çalışma ortamınızın yeterli oranda havalandırılmasını ve kirleticilerin çevredeki toprak ve sulara karışmaması için atıksularınızın yasalara uygun olarak atılmasını sağlıyoruz. Çöp deposu yönetimi araştırmalarımız araziye kirli su sızıntısı olup olmadığını tespit etmek ya da biyogaz ölçümleri için örneklemeler yapar. Sondaj delikleri ve hendekler kullanarak kirleticilerin oranını belirlemek için derinlemesine karakterizasyon araştırması gerçekleştiriyoruz. Yeraltı suyu modelleme tekniğimiz yeraltı kirleticilerinin yayılmasının nasıl önleneceğinin incelenmesine yardımcı olur.

Daha fazla bilgi için uzman ekibimizi hemen arayın.