Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS çevresel durum tespiti potensiyal çevresel aksaklıkların yeni bir gayrımenkul almadan önce belirlenmesine yardım eder. Değerlendirme raporlarımız ihtiyacınız olan bağımsız değerlendirmeler sunar.

Kontamine olmuş bir araziyi ya da kirlenmiş olabilecek sanayi geçmişi olan bir gayrımenkulu devralmadan önce çevresel durum tespiti hizmetlerimizden yararlanırsınız. Çevresel değerlendirmelerimiz arazi kontaminasyonunu anlamanıza ve şayet bu gerçek bir değer olarak tanımlanırsa arazi aksaklıklarını belirlemenize yardımcı olur. Ortaya çıkabilecek olası kamu zararları ve kamunun ticari emlak transaksiyonlarına katılımlarını da kapsayan incelemeler yapıyoruz ve gerekli olduğu durumlarda temizleme opsiyonlarını da araştırıyoruz.

Global çevresel değerlendirme uzman ağımızla sizin ve işinizin profesyonel hizmetlerimizle destekleneceğinden emin olabilirsiniz. Üretici ve ticari taraflardan mali açıdan bağımsız olduğumuzdan size bağımsız ve tarafsız hizmet verebiliriz.

Çevresel yasalar konusunda sahip olduğumuz rakipsiz bilgilerimizen ve çevresel değerlendirmeler, belgeleme, örnekleme ve analiz alanlarında sahip olduğumuz tecrübelerden yararlanın. Arazi kontaminasyonu zorlukları konusunda gelişmiş çözümler sunuyoruz ve iş planlarınızın en entegre ve uyumlu şekilde olmasını sağlıyoruz.

Daha fazla bilgi için çevresel değerlendirme ekibimizi hemen arayın.

Tetkiklerimizi desteklemek için geniş bir tesis çevresi değerlendirme ve araştırmaları sunuyoruz. Çok çeşitli hizmetlerimiz şirketinizin sosyal ve çevresel risk yönetimi konularında üstlendiğiniz sorumuluğu göstermenize yardımcı olur. Hizmetlerimiz, geliştirme projesi finansmanı konusunda sosyal çevresel sorumluluk kıstaslarını belirleyen Ekvator Prensipleri'ne uyumludur.

Daha fazla bilgi için çevresel değerlendirme ekibimizi hemen arayın.