Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS çevresel etki değerlendirmeleri ve çevresel ve sosyal etki değerlendirmeleri işinizin çevreye olumsuz etkide bulunmadan yerel büyümesini sağlamanıza yardım eder.

Dünyanın lider muayene şirketi olarak faaliyetlerinizin yerel yerleşim birimine ve geniş çevresine nasıl bir etki yaptığını tespit etmek için çevresel etki belirlemeleri ve çevresel ve sosyal etki belirlemeleri gerçekleştiriyoruz.

Çevre performansınızın ayrıntılı olarak değerlendirilmesi için son teknoloji ürünü araştırmalarımızdan ve izleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Akredite ve tecrübeli teknik perdonelimiz çevresel yükümlülüklere uyum sağlamanız ve çevreye olan etkilerinizi azaltmanız için size gelişmiş çözümler sunmak konusunda deneyim sahibidir.

Çevresel değerlendirmeler konusunda lider bir kuruluş olarak yapmış olduğunuz kurulumların ve tesislerin yapı ve mülkiyet yönetimi için gerekli olan tüm gereklilikleri yerine getirmenize yardımcı oluyoruz.

Çevresel ve sosyal etkilerin belirlenmesi yerel çevrenize ve bölgenize olumlu bir etkide bulunuyor olduğunuzu gösterir. Daha fazla bilgi için hemen ruhsatlı çevresel değerlendirme ekibimizi arayın.