Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'in sunduğu kontamine olmuş arazi araştırması çevre facilalarının ve toprak ve yeraltı sularının kirlenmesinden doğacak sonuçların önlenmesine katkı sağlar. Tesisinizin masraflı, geçmişi kapsayan temizleme işlemleri yapılmasına karşı korunmasına yardım ederiz.

Toprak ve yeraltı suları kirlenmesi arazi sınırlarınızı aşan bir çevresel ve sıhhi bir sorun haline gelebilir. Denemiş tecrübelerimiz ve size dünya genelinde kaliteli hizmet garantisi veren uluslararası ağımızla hızlı ve etkin bir şekilde yeraltı suları sorununuzun üstesinden geleceğiz.

Bilimsel uzmanlarıdan oluşan ağımız, herhangi bir kirlenmenin söz konusu olup olmadığını bulmak için bir dizi parametreyi ruhsatlı laboratuarlarımızda ve yerinde tespit seyyar laboratuarlarda incelemektedirler. Etkin bir çevresel yönetim programı ve düşük masraflı br tesis iyileştirme ve yeniden geliştirme planı oluşturmak için sizinle beraber çalışıyoruz.

Kontamine olmuş arazi araştırmalarımız yardımıyla şirketinizin gerekli tüm yasal koşulları yerine getirmesi için tarafsız öneriler sunuyoruz. Daha fazlasını keşfetmek için uzman ekibimizi hemen arayın.