Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Bir SGS karakterizasyon ya da tanımlama araştırması arazinizdeki kirlenmenin tam olarak araştırılmasını sağlayarak size en uygun temizleme çözümünü seçme imkanı tanır. Daha fazla bilgi edinmek için bizi hemen arayın.

İlk olarak artık arazinizin geçmişi hakkında bilgi sahibi olursunuz ve "ilk adım" araştırmasını gerçekleştirmek için bir yön çizmiş olursunuz. Arazinizdeki her türlü kirlenmenin ayrıntılı olarak bilinmesi hayati önemde olabilir. Karakterizasyon ya da tanımlama araştırmaları gibi derinlemesine araştırmaların yapılması da gerekebilir. Bu araştırma toprak ve yeraltı suyunuzu inceler ve arazinizin temizlenmesi için doğru temizleme stratejisini seçmenize yardımcı olur.

Kontaminasyon karakterizasyonu ayrıntılarını ortaya koymak için yapılacak bir karakterizasyon ya da tanımlama araştırması birden fazla araştırma safhasını içerebilir. Kontaminasyonun tam yayılma oranı ortaya çıkana kadar incelemelerimiz devam eder. Bu piyezometrelerin kurulumu ve toprak ve su örneklemelerinin alınması anlamına gelir. Arazinizde uygulanabildiği takdirde alternatif teknikler de uygulanır.

Karakterizasyon araştırması, zemine derin sondaj ve yatak kayalarına sondaj, geçirgenlik, izlenebilirlik testleri, toprak granülometrik testleri ve yerlatı su akıntılarının yön ve hızını belirleme tetkikleri benzeri ayrıntılı araştırmaları da kapsayacak şekilde genişletilebilir.

Bizi hemen arayın - yüksek kaliteli karakterizasyon araştırmalarımız arazinizin kirlenmesinin değerlendirilmesi ve iyileştirilmesi konusunda en düşük masraflı ve etkin çözümün sunacağımızı garanti eder.