Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS, atıl tesislerin yeniden canlandırılması ve kullanılması için sürdürebilir bir kullanılamaz hale gelmiş arazi yönetimi sunmaktadır. Atıl tesislerin bölgenize nasıl yeniden kazandırılabileceğini öğrenmek için çevre yönetimi ekiplerimizi hemen arayın.

Kullanılamaz durumda olan tesisler, yani kullanım dışı ve atıl olan tesisler arazide kötü bir görünüme sahiptir ve genelde sanayi geçmişinizin bir mirası olarak görülür. Bu binalar, bugünkü çevresel hassasiyete sahip olmadığımız geçmişteki ağır sanayi faaliyetlerinin sonucudur. Etkin ve profesyonelce yönetildikleri takdirde kullanılamaz durumdaki atıl tesisler arazi yeniden kazanım programı çerçevesinde büyük bir potansiyele sahiptir. Tesisler yeniden geliştirilebilir ve tüm bölgenin yararına uygun şekilde yeniden organize edilebilir.

Kullanılamaz duruma gelmiş arazi yönetimimiz atıl tesisin incelenmesine yardım eder. Bu bölge asbest, toprak ve su kontaminasyonu, tehlikeli atık ya da diğer kirleticilerin etkilerine maruz kalmış olabilir. Tesisinize yeniden hayat kazandırmak amacıyla en uygun yöntemi bulmak için uzmanlarımız mühendislerinizle, yüklenicilerinizle ve erel yetkili makamlarla birlikte çalışır. Araziniz için geçerli olan yasal yükümlülükleri yerine getiren kabul edilebilir ve gelişmiş bir çözüm oluşturmak için sizinle birlikte çalışırız.

Kullanılamaz durumda olan arazilerin değerlendirilmesi hizmetimiz arazideki her türlü sorunu aydınlatır ve iyileştirme, atık, asbest sökülmesi ve yeniden geliştirme ve arazi yeniden kazanımı konularında etkin çözümler üretir. Akabinde yapmış olduğunuz yatırımın geri dönüşünü proje gelişimi ve planına bağlı olarak hesaplamanıza yardım edebiliriz.

Projenizin başarısı geçmişte kullanılamaz durumdaki arazilerin yaratıcılık ve gelişim ile yönetilmesinde göstermiş olduğumuz performansla desteklenir. Kullanılamaz durumdaki arazinin yeniden geliştirişmesi amacıyla entegre bir plan oluşturmak için bizi hemen arayın.