Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Sera gazı emisyonunuzun gönüllü ya da zorunlu raporlama gerekliliklerini karşılamanıza yardım etmek için, SGS onaylama ve doğrulama hizmeti sunmaktadır.

Sera gazı emisyonu ve emisyon azaltımı raporlarının tam, tutarlı ve doğru olmasının sağlanması konusunda kararlıyız. Emisyon doğrulamamız maksimum limitlere ve gönüllü raporlamalara uygunluğu belirlemektedir. Ayrıca emisyon azaltımlarını da doğruluyoruz. İklim değişimi programımız sera gazı ticareti yapmanızı kolaylaştıracaktır. Doğrulama prosedürlerinin standardizasyonunu destekleyerek, uluslararası projelerde yer almanızı sağlar.

Klima değişim hizmetlerimiz karbon ayakizi değerlendirmeleri ve karbon azaltımı yükümlülüğünün yanısıra karbon nötrlüğü ve etiketlemesi uygunluğu planlarını kapsamaktadır. Projelerin gerekli yeterlilik krtiterlerine sahip olmalarını sağlamak için projeleri doğruluyoruz. Hizmetlerimiz şirketinizin AB Komisonu Emisyon Ticareti Planı gereğince yeterlilik alıp alamayacağınız konusunda, bir Temiz Gelişim Mekanizması projesi geliştirdiğinizde ya da giderek artan sayıdaki gönüllü veya devlet temelli girişimlere bir rapor hazırlamanız gerektiğinde yardımcı olur.

İklim değişimi hizmetlerini sektörünüze uyarlamak ve çalışmalarınızda rekabet avantajı sağlamak için bizi hemen arayın.