Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS laboratuvar analizleri - çevre yükümlülüklerinizi yerine getirin

Yerel ve uluslar arası standartlar gereğince akredite kuruluş olarak, laboratuvar analizleri konusunda dünya lideri konumundayız. Deneyimli ekiplerimiz, çevre düzenlemelerine uymanız için bir dizi analitik laboratuvar hizmetleri sunmaktadır. Bağımsız çevre raporlarımız çalışmalarınızın çevresel sorumluluk çerçevesinde gerçekleştirildiğini ortaya koymanıza yardım eder. Bu raporlar aynı zamanda çevreye yaptığınız etkilerin azaltılması için bir plan hazırlamanıza yardım eder.

Yapacağımız analizler tehlikeli emisyonların azaltılmasına ve insan sağlığının tehlikeye girmesinin önlenmesine yardımcı olur. Yükümlülüklerinizi yerine getirmenizi sağlamak ve çevreye kontrollü olarak salınan kirleticilerin azaltılmasına yardımcı olmak için güvenlilir ölçümler yapıyor ve emisyonlarınızı tarafsız bir şekilde doğruluyoruz.

İşinizi geliştirmenize ve çevre performansınızı artırmanıza yardımcı olacak iyi bir çevre yönetimine ulaşmak ve laboratuar analizleri yapılmasını sağlamak için ruhsatlı ekibimizi hemen arayın.