Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Endüstriyel ekipmanlarınızın hasarsız olduğundan, atmosfere gaz salmadığından ve kazancınızın için boşaltmadından nasıl emin olabilirsiniz? Kaçak emisyon ve sızıntıları kontrol ettirmek için SGS ile hemen iletişime geçin.

Kaçak emisyon hizmetimiz ekipmanlarınızın sağlam ve güvenli olmasını sağlar. Yasalar gereği bir sızıntı tespiti ve tamiri yaptırmanız gerektiğinde bu işlemleri biz sizin adınıza gerçekleştirebiliriz.

Endüstriyel ekipmanlarda normal kullanma ve aşınmalar sonucunda kırılmalar ve sızıntılar oluşabilir. Boru hatları ve diğer ekipmanlar (pompalar, flanşlar ve basınç emniyet sübapları benzeri) uçuşkan sıvı ve gazlarla doludur ve buralarda kaçak emisyon ve uçuşkan organik bileşiklerin oluşması olasıdır.

Bu emisyonlar sızıntılar nedeniyle işinizden elde ettiğiniz kazancınızın erimesi gibi masraflı sonuçlar doğurabilir. İşyerinizde çalışanlarınız ve çevrede yaşayan insanlar için sıhhi ve güvenlik riskleri oluşturabilir. Kirlenmeler çevresel hasarlara ve istem dışı sera gazı salımına yol açabilir. Alev alabilecek akışkanlar ve gazlar ile çalışıyorsanız ve sızıntı olan bölgeler kapatılmamış ise yangın ve patlama tehlikesi oluşabilir.

Fabrikanızda binlerce potansiyel sızıntı kaynağı olabilir ve sızıntı tespiti kapsamlı çalışmalar gerektirebilir. Bu önemli projeyi sızıntı tespiti ve onarımı yöneticilerimiz sizin için gerçekleştirebilir.

Ekibimizde, tüm ekipmanlarınızı, borularınızı, valflerinizi, konnektör ve mühürlerinizi izlemek amacıyla teknisyenler de bulunmaktadır. Teknisyenlerimiz, sorunlu bölgelerin tespiti ve görüntülenmesi ve doğru bir müdahalede bulunulması için son teknolojik standartlara uygun özel tasarım yazılımlar kullanmaktadırlar. Sızıntı yapan bileşenlerin işaretlenmesi mümkündür ve bu sayede bileşenlerin bulunması ve tamir edilmesi daha kolaydır. Bileşenlerin tamir edilmesinden hemen sonra bunların emisyon salıp salmadıklarını kontrol ediyoruz. Gelecekte oluşabilecek masraflı sızıntıların önüne geçebilmek için bir bakım planı oluşturmanıza yardım ediyoruz.

Yerel idari makamlar, kaçak emsiyonlar hakkında yasal ölçüm ve izleme talep ettiklerinde bu etütleri sizin adınıza gerçekleştirebiliriz.

Fabrikanızı ve ekipmanınızı kontrol altına alır ve kazancınızı yönetir, çalışanlarınızı ve bölgenizde yaşayan insanları korur, fabrika ve gelecekteki yasal zorunluluklar için güvenlik sağlar. Bir denetim gerçekleştirmek için ekibimizi hemen arayın.