Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Daha verimli temiz bir çalışma ortamı oluşturmanızı desteklemek amacıyla SGS, tesisinizde bulunan su, toprak ve tozların kontaminasyon içermediğinden emin olmanız için size kapsamlı çevresel testler sunmaktadır.

İşyeriniz çevreyi kirleten toz ve partiküller içerebilir. İşyerinizin temiz ve güvenli olmasını sağlamak için SGS, işyeri havanızı test etmek amacıyla hava ve toz analizi hizmetleri sunmaktadır.

Bağımsız laboratuarlarımız, tesisinizde hangi kirleticilerin ve mikro kirleticilerin bulunduğunu saptamak amacıyla birçok yüksek kaliteli hava analizi ve toz analitik hizmetleri sunmaktadır.

Elde ettiğimiz hızlı sonuçlar tesisinizdeki hangi bölgelerin öncelikli dikkatle izlenmesi gerektiğini tam olarak ortaya koyar. Elde edilen veriler güvenli ve düşük masraflı bir belgelendirmedir ve çalışmalarınızın çevresel sorumluluk çerçevesinde gerçekleştirildiğinin kanıtıdır.

Uzman analizleri gerçekleştirmek için hava laboratuar hizmetleri ekibimizi hemen arayın.

İşyeriniz çevreyi kirleten toz, partikül ve emisyon içeriyor olabilir. Hava ve toz hizmetimiz temiz ve güvenli bir tesiste çalışmanızı ve hava, gürültü, koku ve vibrasyon emisyonlarını düzenleyen yönetmeliklerin gerekliliklerini yerine getirmenizi sağlar.

Daha fazla bilgi için hemen güvenilir ve ruhsatlı ekibimizle iletişime geçin.