Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Çevre, Sağlık ve Güvenlik (EHS) politikanızın tüm tesislerde ve SGS'nin EHS yönetimi ve dış kaynak kullanım hizmetleriyle tedarik zincirinizde takip edilmesini sağlayın.

Yerel düzenlemelere ve kurumsal yönergelere uygun EHS politikalarının uygulanması, global tesislere ve önemli tedarik zincirlerine sahip çok uluslu şirketler için karmaşık bir görev olabilir. Şirketler, yerel yönetmeliklere uygun EHS yönergeleri geliştirir, bunları tüm yönetim düzeylerine iletir, uygunluğun sağlandığından ve sürdürülmesini sağlamak için uygun kontroller belirler, gerektiğinde düzeltici eylemleri uygular ve takip eder. Tedarik zincirinde EHS sorunları tanımlandığında, görevler daha da karmaşık hale gelir.

Fortune 500 şirketleri, EHS yönergelerinin ayrıntılı olarak yer aldığı girdilerin sağlanması, sitelerinin ve tedarikçilerin ilk taraması için öz değerlendirme programları geliştirmek, boşluk analizi ve/veya yerel mevzuata uygunluk denetimleri içeren kıyaslama denetimleri yürütmek, eğitim sağlamak, düzeltici eylemler önermek ve bunların uygulanmasını yerel düzeyde takip etmek için SGS'ye güvenir.

SGS EHS yönetimi ve dış kaynak kullanım hizmetleri

Etkin kurumsal EHS yönetim sistemlerini desteklemek için çeşitli hizmetler sunuyoruz.

Neden SGS'yi seçmelisiniz?

Dünya çapında faaliyet gösteren EHS uzmanı ağıyla, gerektiğinde etkili bir EHS iyileştirme programı uygulamanıza yardımcı olabiliriz. Merkezi proje yönetim ekiplerimiz, genellikle müşteri merkezinin yakınında bulunan uygun maliyetli ülkelerde faaliyet göstermektedir. Düzenli güncellemeler almanızı sağlamak için yerel uzman ekiplerimizi ve merkezi raporlama araçlarımızı kullanarak global projeleri merkezi düzeyde koordine ediyoruz.

Gerekirse, sağlık ve güvenlik yönetimi gereksinimlerinizi tam olarak dış kaynaktan alma kapasitesine de sahibiz, personeli kalıcı veya geçici olarak genel merkezinize devredebiliriz.

EHS yönetimi ve dış kaynak kullanımı hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için yerel SGS ofisinizle iletişime geçin.

bizimle iletişime