Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Atık azaltımı ve geri dönüşümü kaynak kullanımınıza olumlu katkı sağlarken faaliyet masraflarınızın azalmasına yardımcı olur.

Daha da önemlisi günümüz piyasasında sürdürülebilir kalkınma hedefleriniz ve çevresel performans siciliniz de atık yönetimi ve geri dönüşüm hizmetleri stratejik planlarınızın güvenilirliğine bağlıdır.

SGS bünyesindeki çevre ve sürdürülebilirlik uzmanları kapsamlı bir atık yönetimi ve denetimi ile üretim süreçlerinizde oluşan atıklar konusunda bilincin artması ve bu atıkların nasıl geri dönüştürülebileceği ve güvenli imha edilebeileceği konularında size yardımcı olurlar. Verdiğimiz destek atık ortaya çıkmasını ve imha hizmetlerine duyulan ihtiyacı azaltan üretim gelişimleri önerilerini de kapsamaktadır. Atıklarınız içerisinde tehlikeli maddeler bulunduğu takdirde, SGS olarak kimyasal ve diğer maddeler konusunda tecrübeli ve akredite ekiplere sahibiz.

Güvenli ve temiz bir çevrede çalışmanızı sağlamak için global uzman ağımızla birlikte çalışın. Bizi hemen arayın ve atıklarınızı kapsayan temiz bir plan oluşturalım.