Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS konaklama sektörü hizmetleri, yasal yükümlülüklerinizi yerine getirmeniz ve müşteri ve tur operatörlerinin güvenini kazanmanız için bir dizi değerlendirme, test etme ve belgelendirme hizmeti sunmaktadır.

Konaklama sektörü uzmanlarımızı hemen arayın.

Konaklama sektöründe imajınız daima gözlem altında tutulur. Olumlu müşteri izlenimleri oluşturmak ve müşterilerin yeniden gelmelerini sağlamak için sunduğunuz hizmetlerin güvenli olması hayati önem arz etmektedir. Yüksek hijyen, sağlık, ve güvenliğin sağlanması işinizin başarısı için vazgeçilmez önemdedir. Faaliyetleriniz sanayi standartlarına uymak ya da bu standartlardan daha yüksek olmak ve ilgili sağlık, güvenlik ve çevresel düzenlemelere uyumlu olmak zorundadır.

SGS olarak, konaklama endüstirisi etkinliklerinin tüm yönlerinin tetkikini ve test edilmesini de kapsayan geniş bir konaklama sektörü hizmeti sunuyoruz. Otellerden restoranlara, catering firmalarına, gıda perakendecilerine, semt bakkalarına, okullara ve hastanelere kadar, çalışanlarınızın gıda güvenliği, kalitesi ve çevre standartlarına uyması konusunda birlikte çalışabiliriz. Tetkik hizmetler, laboratuar testleri, belgelemenin yanı sıra ekibinizin tüm yüksek standartlara uymasını sağlamak için eğitim hizmetleri sunuyoruz.

Dünya genelinde denetleme, doğrulama, test etme ve belgeleme konularında sahip olduğumuz uzmanlıktan yararlanabilirsiniz. Kapsamlı hizmetlerimiz, kalıcı iyileştirmelerde, risklerin azaltılmasında, verimliliğin artırılmasında ve anlaşma ve yasal düzenlemelere ve işinizin imajının korunmasına uyum sağlamanızda sizi daima baz olarak almakradır. Risklerin tespiti ve azaltılmasına yardım etmenin yanı sıra konuk beklentilerinin sürekli olarak yerine getirilmesi amacıyla verimliliğin farklılaştırılması ve artırılması için kendini ispatlamış araçlar geliştirmeniz konusunda size yardım ediyoruz.

Uzman konakalam sektörü hizmetleirmizin kapsamı şu şekildedir:

Hijyen izlemelei onay planı:gıda sektörü için geliştirdiğimiz global, bağımsız onay planı gıda güvenliği faaliyet standartlarında ölçülebilir iyileşmelerin oluşmasına yoğunlaşmıştır.

Gıda hijyeni eğitimi: kamu sağlığını güvenli olmayan gıda uygulamalarına karşı korumak amacıyal yüksek gıda hijyeni standartlarına uymalarını sağlamak ve teşvik etmek için çalışanlarınızın uygun bir şekilde eğitilmesi.

Laboratuar test hizmetleri:yüksek gıda sağlığı standartlarının korunması ve akredite laboratuarlarımızda kontrol edilecek düzenli yüzey, gıda, hava ve su örneklemeleriyle gıda zehirlenmesi riskinin yönetilmesi.

Sistem ve hzimet belgelendirmesi: standartlara uymanız ve hizmet hedeflerinize ulaşmanız için cesaretlendirilmeniz, müessesenizin algılanışını ve müşterilerinizin gözünde organizayonunuzu iyileştirmeniz için hizmetlerinizin belgelendirilmesi.

Gizli müşteri ve gizli alışveriş: müşteri tecrübelerinin olumlu ve profesyonelce olmasını sağlamak için izlenmesi.

Riskleri azaltmak ve işinizin imajını korumak için sağlık, güvenlik ve çevre uyumluluğu konularında kontrolü ele alın. Uzmanlarımızı hemen arayın.