Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Ürünler dağıtım için dünyayı dolaşırken, güvenlik hem sizi hem de müşterilerinizi korumak için çok önemlidir.

TAPA Kamyon Taşımacılığı Güvenliği Gereklilikleri (TAPA TSR) kamyonları ve ilişkili işlemleri kullanan tedarik zincirlerinde güvenlik için asgari kabul edilebilir standartları ve bu standartları sürdürmek için yöntemleri belirtir. 

TAPA TSR tedarikçilerinizin kamyon taşımacılığı işlemlerinde uygunluğu sağlaması için gerekli süreç ve özellikleri anlatır. Değerli varlıklarınızın dünya çapında güvenli ve emin bir şekilde nakledilmesini sağlamak için tasarlanmışlardır.

SGS, Kamyon Taşımacılığı Güvenliği Gereklerine göre belgelendirilmiş değerlendirmeyi dünya çapında yapmak için, Nakledilen Varlıkları Koruma Birliği (TAPA) tarafından onaylanmıştır. TAPA belgelendirme değerlendirmemiz işinizde güvenlik öğelerinin bir tetkikini içerir ve aynı zamanda, kendi kargo güvenliği standartlarınızda dikkat edilmesi gereken hususları tespit etmeye yardımcı olur.

Tedarik zinciri yönetiminizde bir anahtar bağlantı olarak, TAPA'dan bir lojistik belgelendirmesi güvenliği arttırma ve iyileştirme ve aynı zamanda müşterilerinizin gereksinimlerini karşılama kararlılığınızı gösterecektir.

Dünyanın lider denetim ve belgelendirme kurumu olarak, şunlar dahil tüm global ve bölgesek güvenlik gereksinimlerine göre tetkikler yapıyoruz:

  • ISO 28000 (aynı zamanda belgelendirilebilir)
  • TAPA FSR (aynı zamanda belgelendirilebilir) 
  • CTPAT

TAPA TSR belgelendirmesi amacıyla SGS ile ortaklık süreçlerin daha iyi uygulanmasını sağlar, vasıflı yeteneği, tedarik zincirlerinde tutarlılığı ve uygunluğu arttırır, müşteri ilişkilerini daha sürdürülebilir kılar ve karlı bir rekabet avantajı getirir. Nakliye ve tedarik zinciri güvenliği alanında, 600'den fazla TAPA belgesi vermiş bir pazar lideriyiz.

SGS'den TAPA Kamyon Taşımacılığı Güvenliği Gerekliliklerine göre bir belgelendirme ile kuruluşunuzun tedarik zinciri güvenliğini iyileştirin.