Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS; sanayi ve atık su araştırmaları, çevrenizi korumanıza ve atık su miktarınızın azaltılmasına yardımcı olur.

Yasal düzenlemelere uymak için işyerinizin çevreye saldığı atık su oranını sınırlaması gerekmektedir. Atık su analizlerimiz yasal limitlerin tümüne uymanıza yardımcı olur. Çevresel yönetime entegre edilmiş bir plan şirketinizin imajına olumlu katkılar sağlar, temiz çevre için göstermiş olduğunuz sorumluğu ortaya koyar. Gerçekleştirdiğimiz sanayi atık suyu analizi, bulunduğunuz sanayi kolunda yüksek bir standart oluşturmanıza yardımcı olur.

Ciddi ve hızlı sonuçlar elde etmek konusunda kazandığımız ünün temelinde, yıllara dayanan tecrübe ve geniş bir sanayi yelpazesindeki şirketlerle çalışıyor olmak yatmaktadır. Atık su bileşimi üzerine ekspertiz hazırlıyoruz, sizden aldığımız numuneleri dikkatli ve kusursuz bir şekilde kimyasal, biyokimyasal veya mikrobiyolojik kalite analizinden geçiriyoruz. Multilab® laboratuvarlarımız su numunesi alırken yalnızca doğal çevreye zarar vermemek üzere tasarlanmış, kabul edilen son yöntemleri kullanmaktadırlar.

Uzman analizlerimizin kapsamı:

  • Mikrobiyoloji, bakteriyoloji, ekotoksoloji ve radyoaktivite testleri
  • Mikro-organizma seviyesini kontrol etmek için biyotik indisler
  • Düzenlenmiş inorganikler (anyonlar, metaller, besinler) ve organik kirleticiler (solventler, madeni yağlar, hidrokarbonlar, zirai ilaçlar)
  • Kimyasal ve biyolojik oksijen talebi, alkalinlik ve iletkenlik
  • Atık su ve yağmur suyu teşhisi
  • Son video tekniklerini kullanarak boru hattı denetimleri 
  • Omurgasız hayvanlar, akuatik solucanlar ve balık adedi endekslenir

Kontaminasyon tespit edilirse, kirli su temizleme istasyonu muamelesi gibi yardımları araştırabilir ve size atık su arıtma konusunda teknik destek hizmetleri verebiliriz.

Ekiplerimiz uluslararası alanda tanınmıştır ve size en yüksek çevresel standartları yakalamanız konusunda yardımcı olur. Bizi hemen arayın.