Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS içme ve sanayi suyu araştırmaları, suyun bileşenlerinin her gün kontrol edilmesi ve kimyasal, biyokimyasal ve mikrobiyolojik analizler yoluyla kalitesinin sağlanmasını sağlar. Uzman ekibimizi hemen bugün arayın.

İşinizin başarısı hem içme suyunuzun, hem de üretim sürecinde (sanayi suyu) soğutma ve ısıtma sistemlerinde kullandığınız suyun yüksek kalitede olmasına bağlıdır. Su analizlerimiz yüksek kalitede suya sahip olmanız için gerekli tüm yasal gereklilikleri yerine getirmenize yardımcı olur.

Su kalitesi belirleme konusunda kazandığımız ün eşsizdir ve yıllara dayalı tecrübemize dayanmaktadır. Üreticiler, kurumlar ve belediyeler için büyük ilçe ve şehirlerde, fabrika ve konutlarda içme suyu izlemeleri gerçekleştirdik.

Uzman laboratuvarlarımızda ve saha araştırmalarındaki analizlerimizin kapsamı:

  • Lejyonella risk yönetimi: Saha ve laboratuvarda soğutucu kulelerin ve su kanallarının denetlenmesi ve sıcak su şebekesinin biyolojik haritalandırması amacıyla hızlı adenosin trifosfat (ATP) testi için yeni bir biyomarker kullanımı
  • İçme suyu kalitesinin düşmesine karşı önlem almak: Üretim, depolama ve dağıtım tesislerinin izlenmesi 
  • Üretim tesislerinin mikrobiyolojik kontaminasyon izlemesine tabi tutulmasıyla sanayi suyunun araştırılması 
  • Radyoaktivite seviyesi testi
  • İnorganik (anyonlar, metaller, besinler) ve organik kirleticilerin (solventler, madeni yağlar, hidrokarbonlar, zirai ilaçlar) düzenlenmesi
  • Kimyasal ve biyolojik oksijenin, alkalinlik ve iletkenliğin izlenmesi

Ruhsatlı laboratuvarlarımızın desteklediği güvenilir, garantili sonuçlar için bizi hemen arayın ve su rezervinizin testleri geçmesini sağlayın.