Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS Çevresel durum değerlendirmelerimiz, gayrimenkul alımından önce potansiyel çevresel aksaklıkları belirlemenize yardımcı olmaktadırlar. Daha fazla bilgi için çevresel değerlendirme uzmanlarımız hemen arayın.

Kontamine olmuş bir araziyi ya da kirlenmiş olabilecek sanayi geçmişi olan bir gayrımenkulu devralmadan önce çevresel durum tespiti hizmetlerimizden yararlanırsınız. Çevresel değerlendirmelerimiz, şayet gerçek değerler olarak ortaya çıkarsa arazi aksaklıklarını belirlemenize yardımcı olur. Çevresel durum tespiti değerlendirmesi arazi kontaminasyonunu anlamanıza yardımcı olur. Temizleme işlemleri için aksaklıkların belirlenmesinde size yardımcı oluruz. Ortaya çıkabilecek olası kamu zararları ve kamunun ticari emlak transaksiyonlarına katılımlarını da kapsayan incelemeler yapıyoruz.

Çevresel durum tespiti değerlendirmelerimizi kapsamı şu şekildedir:

  • Faz 1 çevresel arazi değerlendirmesi
  • Faz 2 karakterizasyon araştırması
  • Kabul edilmiş sağlık ve güvenlik konularının envanterinin çıkarılması
  • Gayrımenkullerin dahili ve harici denetimi
  • Mal sahipleri, kiracılar ve idari yetkililerle görüşmeler
  • Fiziksel örneklemeler ve laboratuar analizleri
  • Toprak ve yeraltı suları araştırmaları

Global çevresel değerlendirme uzman ağımızla sizin ve işinizin profesyonel hizmetlerimizle destekleneceğinden emin olabilirsiniz. Üretici ve ticari taraflardan mali açıdan bağımsız olduğumuzdan size bağımsız ve tarafsız hizmet verebiliriz.

Çevresel yasalar konusunda sahip olduğumuz rakipsiz bilgilerimizen ve çevresel değerlendirmeler, belgeleme, örnekleme ve analiz alanlarında sahip olduğumuz tecrübelerden yararlanın. Arazi kontaminasyonu zorlukları konusunda gelişmiş çözümler sunuyoruz ve iş planlarınızın en entegre ve uyumlu şekilde olmasını sağlıyoruz.

Daha fazla bilgi için çevresel değerlendirme ekibimizi hemen arayın.