Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS’nin Stok Gözetim Hizmetleri (SMA) kapsamında ticaret ve işlem riskinin en aza indirilmesi, tedarik zinciri boyunca emtianın izlenmesi ve incelenmesini sağlayan bir sistem bulunmaktadır.

Bazen, bir ticari işlemdeki finansör, üçüncü partilerin mallar üzerinde güçlü yetkiye sahip olmasını talep etmez. Bunun yerine, SGS tedarik zinciri boyunca mal güvenliği için sürekli gözetim hizmetleri veya periyodik gözetim hizmetleri sağlamaktadır.

Stokların izlenmesi, dünyanın her neresinde olursa olsun, ticareti yapılan malların hareketlerine, gösterilen özene ve durumlarına şahitliği gerektirir. Küresel ağımız sayesinde, tüm ihracat, ithalat ve depolama noktalarında tecrübeli stok denetmenlerimiz hazır bulunabilir ve kalite ve miktarın değerlendirmesini (gerekiyorsa belgelendirmesini) sağlayabilirler. Bu sistem, hasar, kayıp ve diğer sorunların en kısa zamanda belirlenmesi ve telafi edici çalışmaların - uygun olduğu durumda sigorta tazminleri dahil - anında başlatılmasına imkan tanır.

Stok izleme hizmetlerimizin, ticaret risklerinizi en aza indirmek ve sözleşmenizin koşullarını yerine getirmenizi sağlamak için nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için, SGS ile hemen irtibata geçin.