Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Son yıllarda tüm dünyada hükümetler ve enerji direktifleri, artan miktarlarda biyo yakıt dahil taşıtlar tarafından kullanılan yakıtları talep ediyorlar.

İngiltere'de, Yenilenebilir Taşıt Yakıtı Yükümlülükleri (RTFO), ''yol yakıtlarının'' belirli bir yüzdesinin yenilenebilir yakıt kaynaklarından gelmesini koşul olarak koyar. RTFO, Birleşik Krallık'ın tüm AB ülkeleri için taşıt biyoyakıt hedeflerini özetleyen Avrupa Birliği Yenilenebilir Enerji Direktifi ile uyuşmasına yardımcı olur.

Fosil yakıt kaynaklarından taşıt yakıtı tedarikçileri, uyumluluk doğrulaması için Yenilenebilir Yakıt Acentalarına yıllık RTFO raporu sunmak zorundadı. RTFO direktifinde yer alan ''Yükümlü tedarikçiler''de sürdürülebilirlik ve kapsadıkları biyoyakıtların karbon içeriği üzerine rapor sunmak zorundadırlar.

SGS, biyoyakıt sürdürülebilirliği üzerine rapor doğrulaması yürütür. Geniş standart yelpazesindeki kapsamlı tetkiklerimizle ve RFA zorunluluklarını karşıladığınızdan emin olmak için sizinle birlikte çalışan son derece kalifiye denetçilerimizle itibar kazandık.

RTFO doğrulamalarınız için SGS ile ortak olarak, tetkik ve doğrulamadaki geniş tecrübelerimizden yararlanırsınız. Birleşik Krallık biyoyakıt yükümlülüklerine uyum sağladığınızdan emin olmanıza, dolayısıyla direktifi kabul ettiğinizi göstermenize ve uyumun yararlarından faydalanmanıza yardımcı oluyoruz. RTFO gerekliliklerini karşıladığınızdan emin olmak için SGS'nin sizinle nasıl çalıştığı hakkında bilgi almak için bugün bizimle irtibat kurun.