Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den değerlendirme ve tetkik ile GLOBALG.A.P. standardı uyguladığınızda daha geniş pazarlara erişim sahibi olacaksınız.

Müşterileriniz ve nihai tüketicileriniz için GLOBALG.A.P., üretiminizin güvenliği ve sürekliliği anlamına gelir.

Bağımsız bir çiftçi ya da yönetim yapısına sahip bir grubun parçası da olsanız, SGS, GLOBALG.A.P. standardına karşı işletim sistemlerinize ve süreçlere erişebilir ve bunları belgelendirebilir.

Tarım, hayvancılık ya da balık çiftlikleri için GLOBALG.A.P. belgelendirmesi almanın pek çok avantajı olacaktır. Örneğin, şunlardan faydalanabilirsiniz:

  • Çiftliğinizde gelişmiş gıda güvenliği yönetim sistemleri
  • Güvenilir gıda üretimine ve ticaretine kanıtlanabilir bağlılık
  • GLOBALG.A.P. topluluğuna kabul
  • Ürün güvenliği ve kalitesinde tüketici ve müşteri güveninde yükselme

GLOBALG.A.P. standardı, İyi Tarım Uygulamaları (GAP) için geniş çapta kabul gören belgelendirme standartları ve prosedürleri kurmak için tarımsal üreticiler ve perakendeciler arasında bir ortaklıktır. Kapsamı şu anda taze meyve ve sebze, yayılma maddeleri, entegre çiftlik güvencesi (hayvancılık, mandıra, domuz, kümes hayvanları, birleştirilebilir ürünler ve tohumlar), çiçekler ve süs eşyaları, çay, kahve ve balık çiftlikleri.

Yeni pazarlara ulaşmak ve gıda güvenliğine ve sürekliliğine bağlılığınızı göstermek için kuruluşunuzu GLOBALG.A.P. belgelendirmesi için değerlendirmek üzere gıda güvenliği uzmanlarımızla irtibata geçin.