Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den zorunlu gözetim ve isteğe bağlı gözetim hizmetleri - varlıklarınızın yasal süreçlerde zorunlu, isteğe bağlı olarak veya müşteri tabanlı tüm kalite ve performans gereksinimlerini karşılamasını sağlar.

Kalite, entegrasyon, sağlık ve güvenliği sağlamak için tesisatlarınız, ekipmanlarınız ve materyallerinizin bir dizi hukuki ve ihtiyari gereksinimi karşılaması gerekir. İster zorunlu, ister isteğe bağlı veya müşteri tabanlı olsun - tüm kalite ve performans gereksinimlerini karşılamanıza yardımcı olmak için hem zorunlu gözetimler hem de isteğe bağlı gözetim hizmetleri sunuyoruz.

Neden SGS'nin zorunlu gözetim ve isteğe bağlı gözetim hizmetlerini seçmelisiniz?

Başlıca tüm standartlar ve bölgesel yönetmeliklere göre, çeşitli zorunlu ve isteğe bağlı gözetimleri gerçekleştirebilmek için gerekli olan akreditasyonlara sahibiz ve şunları sağlamanıza yardımcı oluyoruz:

  • İş yerindeki çalışanların sağlığı ve güvenliği 
  • Tesis entegrasyonu
  • Çevresel sürdürülebilirlik 
  • Tanımlanan standartlara yönetmelik açısından uygunluk 
  • Varlıklarınızın kullanılabilirliği, güvenliği ve güvenilirliği
  • Faaliyetlerinizin sürdürülebilirliği

Dünya liderinden güvenilir zorunlu ve isteğe bağlı gözetim hizmetleri

Zorunlu ve isteğe bağlı gözetim hizmetlerinde dünya lideri olarak, dünyanın neresinde olursanız olun size benzersiz deneyimimizi, uzmanlığımızı ve kaynaklarımızı sunuyoruz.  Birçok Avrupa direktifi için onaylanmış bir kuruluşuz ve dünya çapında birçok piyasada gözetim, denetim ve belgelendirme hizmetleri sağlamak için gereken akreditasyonlara sahibiz.

Zorunlu ve isteğe bağlı gözetim hizmetlerimizin varlıklarınızın tüm kalite ve performans gereksinimlerini karşılamasını nasıl sağlayacağını öğrenmek için hemen bugün bize ulaşın.