Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

ISO 31000 Risk Yönetimi – Prensipleri ve Yönergeleri, büyük ve küçük kamu kuruluşları ve özel kuruluşların faaliyetlerine ilişkin riskleri etkin bir şekilde yönetebilmeleri için tasarlanmış olan bir risk yönetim standardıdır.

Etkin risk yönetim stratejileri, işiniz üzerinde olası pozitif ve negatif etkileri olabilecek risklere uygulanabilir.

Risklerin sunduğu fırsat ve zorlukları kavrayarak, kar sağlayabilir ve işiniz üzerinde oluşabilecek olumsuz finansal ve yasal etkilerden kaçınabilirsiniz. SGS’nin ISO 31000 Risk Yönetimi doğrulaması ve semineri, bu prensipler ve yönergeler uyarınca performans derecesini değerlendirir. SGS, tüm sektörlerde ve endüstrilerde etkin risk yönetimi çözümleri konusunda güvenilir bir küresel liderdir. Tüm alanlardan uzmanları barındıran geniş bir küresel ağa ve kapsamlı ve şeffaf risk yönetimi tetkiklerimize borçlu olduğumuz bir itibara sahibiz.

Bir ISO 31000 tetkiki boyunca, üstün nitelikli ekiplerimiz, hedefleriniz, işletimsel yapınız, süreçleriniz, ürünleriniz/hizmetleriniz, varlıklarınız ve projeleriniz dahil olmak üzere işletmenizi her yönden dikkatle incelerler. ISO 31000 risk yönetimi prensipleri ve yönergelerini, aşağıdakileri gerçekleştirebilmeniz için uyguluyoruz:

  • Fırsatları ve tehditleri belirlemek, değerlendirmek ve bunlar karşısında strateji belirlemek   
  • Etkin risk yönetimi ile işletimsel etkinliğinizi arttırmak
  • Zarar önleme konusunda gelişme kaydetmek
  • Gelişmiş bir sağlık, güvenlik ve çevre yönetmelikleri anlayışı uygulamak  
  • Her tür zorluk karşısında işletmenizin esnekliğini arttırmak

SGS, bir şirketin ömrünün her aşamasında ISO 31000 Risk Yönetimi doğrulaması yürütür. ISO 31000 doğrulaması ile işletimsel etkinliğinizi geliştirin, paydaşlarınızın güvenini arttırın ve finansal ve yasal risklerinizi azaltın. Standart ve doğrulama süreci hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle irtibat kurun.