Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den ithalat ve ihracat belgelendirmesi - ürünlerinizi yeni pazarlara sokun ve hedef ülkedeki yönetmeliklere uygunluk sağlayın.

Yeni bir pazarda ticaret yapmadan önce, birçok ülke ürünlerinizin ulusal ve uluslararası standartlara uygun olmasını ister. Sonuç olarak, ürünlerinizin hedef ülkelerde satılabilecek şekilde tasarlanmaları ve test edilmeleri gerekir. İthalat ve ihracat belgelendirme hizmetlerimiz, ürünlerinizin gerekli güvenlik şartlarına ve yönetmeliklere uygunluğunu sağlayarak yeni pazarlara ulaşmanıza imkan verir.

Neden SGS'nin ithalat ve ihracat belgelendirme hizmetlerini kullanmalısınız?

Gerekli ithalat belgesi veya ihracat belgesinin alınması, genellikle bağımsız bir akredite kuruluş tarafından ürün testleri ve belgelendirmesi gerektirir. İthalat ve ihracat belgelendirmelerinde bir dünya lideri olarak, size gereken tüm akreditasyonlarla birlikte benzersiz küresel ağımızı sunarız.

İthalat ve ihracat belgelendirme hizmetlerimiz şunları yapmanıza yardımcı olabilir:

  • Ürünleriniz için yönetmeliğe uygunluk sağlamanıza ve faaliyet göstermek istediğiniz ülkelerin şartlarını karşılamanıza
  • Birden çok belgelendirme kavramını ve uygunluk sağlamak için geçmeniz gereken çeşitli aşamaları anlamanıza
  • Yeni pazarlara ulaşabilmek için ürünlerinizle ilgili olarak gerekli görülen onayları, izinleri, ithalat belgelerini, ihracat belgelerini ve lisansları almanıza

Dünyanın lider tedarikçisinden güvenilir ithalat ve ihracat belgelendirmesi

Dünyanın lider denetim, gözetim, test ve belgelendirme şirketi olarak, kalite ve doğruluk konusunda küresel bir referans olarak bilinen itibarımıza güvenebilirsiniz. Dünya çapında 1.000'den fazla ofis ve laboratuvardan oluşan küresel ağımızla, yeni pazarlara ulaşmanıza yardımcı olacak ideal pozisyona sahibiz. Rakipsiz deneyimimiz, uzmanlığımız ve kaynaklarımız, dünyanın dört bir köşesindeki tüm sektörlerde yönetmeliklere uygunluk sağlaması gereken birçok müşteri için bizi ithalat ve ihracat belgelendirmesinde ilk tercih haline getiriyor.

İthalat ve ihracat belgelendirme hizmetlerimiz şunları kapsıyor:

  • Ürün imalat süreçlerinizin denetimleri
  • Doküman kontrolleri ve geçerli teknik yönetmelikler ve standartların şartlarına uygunluk değerlendirmeleri 
  • Sevkiyat öncesi fiziksel denetimler
  • Tam akredite laboratuvarlarda numune alma, test ve analiz
  • Kapsamlı satıcı gözetimi

İthalat ve ihracat belgelendirme hizmetlerimizin yeni pazarlara ulaşmanıza ve gerekli ulusal ve uluslararası standartlara uymanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için hemen bugün bize ulaşın.