Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den rotor dengesizliği denetimi ve kanat hatve açısı ölçümü – daha uzun hizmet ömrü ve daha yüksek enerji verimi için rüzgar türbinlerinizi optimize edin.

Rotor dengesizliği rüzgar türbinlerinizin tahrik mekanizmasında zararlı gerilim ve titreşimlere neden olabilir. Bu nedenle enerji verimi düşebilir, dişli kutusu, jeneratör ve ana yataklar dahil olmak üzere bileşenlerde hasar meydana gelebilir ve pahalı onarımlar gerekebilir. Rotor dengesizliği ve kanat hatve açısı ölçüm hizmetlerimiz, sorunları erken tanımlayarak pahalı hasarları önlemenizi sağlar.

Rotor dengesizliği denetimi ve kanat hatve açısı ölçümü hizmetleri için neden SGS'yi seçmelisiniz?

Şunları yapmanıza yardımcı olabiliriz:

  • Pahalı hasarları önlemek için sorunları mümkün olduğunca erken tanımlamanıza
  • Rotor dengesizliğinin konumunu belirlemenize ve rüzgar türbini kanat hatve açısının düzenli ölçümleri ile, düzeltilmesi gereken konumları saptamanıza 
  • Rotor verimini artırmanıza ve rüzgar türbininizin güvenilir biçimde çalışmasını sağlamanıza

Bir dünya liderinden güvenilir rotor dengesizliği denetimi ve kanat hatve açısı ölçümü

Dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme şirketi olarak, size en son teknoloji ekipmanları kullanan dünya çapında akredite bir ağ ve yenilenebilir enerji projelerinde rakipsiz deneyim sunuyoruz. Şirket içi özel rüzgar enerjisi yeterlik merkezimiz ve benzersiz küresel erişimimiz, size tüm dünyadaki açık deniz rüzgar santrali projeleriniz için gözetim ve belgelendirme hizmetleri sunmamıza olanak tanımaktadır.

Rüzgar türbinleri için rotor dengesizliği denetimi ve kanat hatve açısı ölçümü hizmetlerimiz şunları içerir:

  • Kanatların görsel incelemesi
  • Hatve açısı ölçümü ve ayarı
  • Aerodinamik rotor dengesizliğinin giderilmesi
  • Kütle dengesizliğinin tespiti
  • Düzeltici karşı ağırlıkların montajı

Düzenli süreç takibi ve önleyici faaliyetin güvenilir hizmet ömrünü nasıl artırabileceğini ve enerji veriminizi nasıl en üst düzeye çıkarabileceğini görüşmek için hemen bugün bize ulaşın.