Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Terminal işletmecileri artık her operasyonel gereksinime veya ihtimale yanıt vermek için gereken düzeyde personeli 365 gün 24 saat bulundurmanın ekonomik olmadığını görüyor.

İşletmelerinin operasyonel verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için dış kaynak kullanımı, sözleşmeli çalışma cazip seçenekler haline gelmektedir.

SGS, belirli liman operasyonlarından bakım çalışmasına, barç (Barge) yönetimi ve tesis içi operasyonlara kadar farklılık gösteren bir dizi aktivite için uzman işgücünü sağlayabilir. Ayrıca bir dizi terminal operasyonları için seminer sağlıyor ve ABD'li tanker çalışanları için sertifika semineri sunuyoruz.

Amacımız sahaya mümkün olduğu kadar yüksek ücretli eleman yerleştirmek değil, en güvenilir, sürdürülebilir ve etkin, uzun vadeli çözümler sağlamaktır. Hiçbir aşamada güvenlik ve uyumdan taviz verilmeden aynı işi daha az insanla yapmanın veya aynı sayıda kişi ile ek operasyonlar gerçekleştirmenin verimliliği artırdığını görüyoruz. Yaklaşımımızın kilit unsuru iş akışına bakmak ve mevcut kaynakları optimize etmektir. Bu, genelde yıllardır aynı işi yapan personelin üstesinden gelmesi zor olan bir şeydir.

SGS'nin Terminal Personeli Hizmetlerinin iş gücü ihtiyaçlarınıza nasıl çözümler sağlayabileceği konusunda daha fazla bilgi edinin.