Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Kütle elementlerde numune almak zor olabilir ve bir mekanik numune alma sistemiyle herhangi bir numuneden elde edilen sonuçların geçerliliği var ise, sistemde numune alma sapmaları asla olmamalıdır.

SGS mühendisleri, kendi kurduğumuz yeni sistemlerde veya başkaları tarafından kurulmuş mekanik numune alma sistemlerinde eksiksiz sapma testleri uygulayabilir.

SGS, sisteminizde sapmalara neden olabilecek sorunları tespit edecek ve bu soruna en etkin şekilde yanıt verebilecek deneyime sahiptir. MSS'nizin, sapmasız ve son derece doğru numuneler sunmasını temin edebiliriz. Çok aşamalı sapma testlerimiz, sisteminizin doğruluğunu ve tutarlılığını güvenilir bir şekilde denetleyecektir.

Yeni Tesisler

SGS, sapma testleri aracılığıyla mekanik kömür numunesi alma sistemlerindeki hataların etkin bir şekilde belirlenmesi ve ortadan kaldırılması konusunda dünya çapında üne sahiptir. Yeni mekanik numune alma sisteminiz, nihai kabulden önce mutlaka sapmalara karşı test edilmelidir. SGS mühendisleri yeni sistemleri kontrol eder ve sapma gösteren numunelerin bulunması halinde sistemin yeniden ayarlanması ve sapmanın ortadan kaldırılması için en etkin yolu sunar.

Mevcut Tesisler

Uluslararası Standartlar Enstitüsü (ISO), işletimde bulunan mekanik numune alma sistemlerinde düzenli olarak sapma testi yapılmasını tavsiye etmektedir. SGS, sisteminizin her zaman tutarlı temsil sonuçları vermesini sağlayacak periyodik sapma testleri sunmaktadır.