Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS, parti yükler için doğru tasarlanmış ve güvenilir mekanik numune alma sistemlerinde endüstri standartlarını belirlemektedir.

Mekanik numune alma sistemi ne kadar karmaşık olursa olsun, yapılacak işi belirleyerek doğru şekilde kontrol etmek çok önemlidir. PLC Bazlı Kontrol Sistemini de kapsayan bir SGS mekanik numune alma sistemiyle operasyonlarınızı geliştirin.

Mekanik numune alma sistemlerimiz, objektif ve orijinal ürünü en iyi temsil eden tutarlı, etkin numunelerin alınabilmesini sağlamak amacıyla PLC (programlanabilir mantık denetleyici) ile donatılmıştır. SGS PLC Bazlı Kontrol Sistemleri, mekanik numune alma sisteminizin sorunsuz işlev görmesini sağlayacak pek çok özellik barındırır:

  • Özel bir donanıma ya da deneyimli mühendislere ihtiyaç olmaksızın, sadece birlikte verilen yazılımı kullanarak numune alma sistemi parametrelerinizi kolayca değiştirebilirsiniz.
  • Tüm PLC bazlı kontrol sistemlerimiz, güvenilir Omron ya da Allen Bradley PLC'lere sahiptir.
  • Opsiyonel sunulan dokunmatik ekran, operatörlerin tüm işletim parametrelerini şifre korumalı bir ekran üzerinde değiştirebilmesini mümkün kılar. Bu özellik, yüksek sistem güvenliği sunmanın yanı sıra numune alma sistemini izleyebilmenizi ve alarm koşullarını görüntülemenizi mümkün kılar.
  • Güvenlik ve dayanıklılık her sistemde mevcuttur. Motor kumanda merkezi muhafazası ve PLC, IP65 (Uluslararası Koruma) sınıfında Form 1 yapıya sahiptir. Muhafaza, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak boyalı yumuşak çelik, 316 paslanmaz çelik ya da farklı bir malzemeden üretilebilir.
  • Motorlar ve kumanda elemanları MCC'ye geçici olarak kabloyla sabitlenmiştir ve teslimattan önce tamamen test edilmiştir.

SGS'nin güvenilir ve doğru mekanik numune alma sistemlerinin ve PLCD bazlı kontrol sistemlerinin parti yük numune alma işlerinizi nasıl geliştirebileceğini öğrenmek için bizimle iletişime geçin.