Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Dökme yükleri tutarlı bir şekilde temsil eden numuneleri elde etmek, söz konusu ürünlerin alıcıları ve satıcıları arasında yapılan ekonomik sözleşmeler açısından önemlidir.

En etkili olmak için, bu sistemler her iki taraf açısından kabul edilebilir doğru, tarafsız numuneler üretecek şekilde tasarlanmalı, yerleştirilmeli ve işletilmelidir.

SGS'nin mekanik numune alma sistemleri (MSS), bu endişeleri gidermek ve doğru numuneleri güvenilir ve tekrar edilebilir şekilde üretmek için tasarlanır ve uygulanır. Mekanik örnekleme sistem hizmetlerimiz bir takım önemli alanlarda mükemmellik sağlar:

Doğru Spesifikasyonlar

Mekanik örnekleme sistemlerinin bir çoğu, bir ihale prosedürü aracılığı ile satın alınır ve kurulur. SGS'nin MSS spesifikasyonları tam ve doğrudur, böylece alınan tüm tekliflerin eşit bir zeminde karşılaştırılabileceğini bilerek teklifte bulunabilirsiniz. Boru sistemi ve alet şemaları (P&ID) sağlayıp temel PLC programlama ihtiyaçlarını da belirlemekteyiz. SGS bir inşaat firması olmadığından, üstün mühendislik plan gurubu yerine ihtiyaçlarınız için doğru olan bir tasarım elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.   

Girdileriniz

Ekibiniz tasarım sürecine dahil edilerek düzenleme ve kontrollerin özel ihtiyaçlarınıza uygun olmasını sağlamaktadır. Bunun anlamı, sistemi izlemek ve düzenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için gereken bilgileri elde etmenizdir. Nihai mekanik örnekleme sistem çizimleri ve spesifikasyonları, genel şart ve koşullarınıza, güvenlik ve şantiyenin özel gerekliliklerine eklemenize olanak sağlar. SGS mekanik örnekleme mühendislik hizmetlerinin, benzersiz ürün kalitesini ve işleme ihtiyaçlarını karşılayan bir sistemi nasıl tasarlayabileceğinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Teknolojik Mükemmellik

Benzersiz şantiye gerekliliklerinize uygun sistem düzenlemelerini geliştirmek için son teknoloji 3D CAD yazılımı kullanmaktayız. Daha sonra kavrsamsal çizimleri, bir liman yetkilisi veya diğer paydaşlar gibi teknik olmayan denetime sunabilirsiniz. Aynı zamanda, bu 3 boyutlu (3D) görüntüler, mühendis ekibinin teklif edilen tasarımdaki inşaat engellerini ve işletme ile ilgili sorunlarını değerlendirmesine yardımcı olarak, amacınıza daha uygun bir tasarım elde edilmesini sağlar.

Bütçeleme

SGS'nin teslim edilebilir hizmetleri arasında projeniz için listelenmiş bir bütçe tahmini de yer almaktadır. Bu tahmin, bütçe çıkarımlarını kapsamlı şekilde anlayacağınız seçenekleri tetkik etmenize olanak sağlayarak sistemin isteğe bağlı ilave kapasitelerini kapsar.

Doğru bir şekilde tasarlanan MSS'nin her zaman doğru ve güvenilir sonuçlar vereceğini bilmenin rahatlığı ile SGS mekanik örnekleme sistemleri mühendislik hizmetlerine güvenin.