Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS atık yönetim hizmetleri, geri dönüşüm ve arıtma için atıklarınızın doğru standartları karşıladığından emin olmak üzere tehlikeli atık yeniden paketleme hizmetleri sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için tecrübeli ekibimizi hemen arayın.

Tehlikeli atıklarınızın geri dönüştürülebilmesi için, atıkların analiz edilerek yasaların belirlediği uygun ebatlardaki konteynerlerde atılması gerekmektedir. Yetkili laboratuvarlarımız tehlikeli atıkların muamelesi ve nakliyesi konusunda lisans sahibidir. Son arıtma işlemine kabul edilebilmeleri için atıkları daha küçük miktarlarda yeniden paketlemek üzere tasarlanan en son ekipmanlara sahibiz.

Dünya çapında sahip olduğumuz ağımız ve lojistik tasarımı konusunda pek çok sektörde sahip olduğumuz deneyimler atık yönetimi yaklaşımlarını sizin özel gereksinimlere uyarlayabilmemizi sağlamaktadır. Tehlikeli ürünlerin acil ıslahı durumlarında (Örneğin; ürünlerin silindirlerden diğer kaplara aktarılması) çevresel atık ekiplerimiz güçlüklerin hızlı ve etkin biçimde üstesinden gelecek uzmanlığa sahiptir. Bu, ürünlerinizin en kısa sürede tedarik zincirine dönmesini ve atık yönetimi süreçlerinizin çevresel standartları karşılayarak şirketinizi geliştirmesini sağlar.

Tüm çalışmalarımız ulusal ve uluslararası yasal düzenlemelere uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Sektör mevzuatına uygunluğunuzu garanti eden belgelerimiz atıklarınızın uygun şekilde işlem gördüğünü kanıtlar.

İç huzuru ve etkin atık yönetimi programı için, ekibimizi hemen arayın ve tehlikeli atıklarınızın yeniden paketlenmesini organize edin.