Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS denetçileri, dünyaca kabul görmüş standart uygulamalara dayanarak kuru dökme yüklerin denetimini gerçekleştirmektedir.

SGS kargo denetleme onay hizmetleri, gönderilecek veya alınacak malların sayısının ve miktarının konşimento, kredi mektubu, kargo tesellüm makbuzu veya diğer belgeler gibi nakliye belgelerinde belirtilenlere uygunluğunun doğrulanmasını sağlar. 

Kargo denetimlerimiz, malzemenin doğru bir şekilde ambalajlanmış, işaretlenmiş ve etiketlenmiş olduğunu da doğrulamaktadır.

Kargo irsaliye denetimcilerimiz, ihtiyaçlarınıza göre bir takım faaliyetler gerçekleştirmektedirler:

  • Yükleme ve boşaltım sırasında, tüm tarafların miktar spesifikasyonlarının ve özelliklerinin belgelerde belirtildiği şekilde olduğunu doğrulamak adına kargo denetimleri gerçekleştirilir.
  • Ambalajlamanın, işaretlemenin ve etiketlemenin kontrolü
  • Malzemenin uygun bir ambalaj içinde sevk edildiğini doğrulayan ürün işaretleme ve ambalajlama detaylarının incelenmesi
  • Üretim tarihlerinin, seri numaralarının, son kullanma tarihlerinin, nakliye işaretlerinin ve ambalaj listelerinin, tedarikçi belgelerinin ve etiketlerinin doğrulanması

SGS'nin tedarik zincirinin tüm aşamaları boyunca dünya çapında verdiği kapsamlı ve güvenilir kargo irsaliye teyidi ile diğer kargo ve gemi hizmetlerine güvenin.