Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'nin global laboratuvarlar ağı bağımsız analizlerin yanı sıra ticari anlaşma örneklerinin hakemlik kapsamında değerlendirilmesini yapabilecek kapasiteye sahiptir.

Ticari işlemler analitik belirlemelerimize göre belirleneceğinden, bunların olabildiğince doğru ve zamanında yapılması gerektiğini biliyoruz.  Uzmanlarımız, pek çok farklı malzemenin uluslararası ticaretini hızlandırmak için gereken hızlı geri dönüşleri sağlamakta kararlıdır.

Taraf analizleri (Ticari uzlaşma analizleri olarak da bilinir) bir emtianın ya da yükün kalitesini, dolayısıyla da değerini ve ödeme vadesini belirler. Ana veya ödeme yapılabilecek elementler ile minör ya da uygunsuz parametreler ölçülür. Taraf analizlerinde emtiaya özgü yöntemler kullanılır ve katı kalite kontrol adımları gerektirir.

Hakemlik analizleri, satıcıyla müşteri arasındaki sorunları çözmede kullanılır. Parsiyer veya yük numuneleri belli yöntemlere ve kalite kontrol protokollerine göre incelenerek en doğru bilgilere ulaşılır.

SGS karışık numunelerin incelenmesinde yıllara varan deneyimlere sahip, uzman bir kadroyla çalışmaktadır. Muntazam analitik yöntemler kullanıyor, endüstride lider kalite güvence ve kontrol uygulamaları izliyor, standartlaştırılmış veri raporlama şablonları kullanıyoruz.  Global ağımızdaki profesyonel uzmanlarımız en doğru uygulamaları sürekli birbirleriyle paylaşarak teknolojik gelişmelerde her zaman bir adım önde kalmamızı sağlamaktadır. Şeffaf, üçüncü taraf uzlaşma ve hakemlik analizi hizmetleri için SGS'yle çalışın.