Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Tüketicilerin evlerinde kullandıkları ürünler üzerinde teknolojinin etkisi yadsınamaz.

Teknolojideki yenilikler hız kazanırken, tüketicilerin ev aletlerinden, ses ve video ürünlerinden beklentileri de artmaktadır. İster zorunluluktan çamaşır makinesi ya da fırın isterse yaşam tarzlarını tamamladıklarını düşündükleri bir ses sistemi satın alıyor olsun, insanlar ürünlerinden hem güvenlik, verimlilik ve emniyet beklerler hem de  yüksek performans ararlar.

Ev aletleri, ses ve video endüstrilerinde ürün geliştirme yavaş olmakla birlikte, bu ürünlerin temelinde yatan teknolojinin güncel ve en yeni mevzuatlara uygun olmasını sağlamak için şirketlerin ürünleri olabildiğince hızlı ve güvenle piyasaya çıkarmaları yine de bir zorunluluktur.

SGS, ürün tasarımı safhasından sevkiyata dek bu endüstrilerde faaliyet gösteren üreticileri, dağıtımcıları ve perakendecileri üretim ve tedarik zincirleri işlemlerinde destekler. Belgelendirme suretiyle endüstri standartlarını karşılamak için kapsamlı bir ürün stratejisi sunma veya kalite kontrol veya risk değerlendirme süreçlerini destekleyecek bir defaya mahsus testler dahil olmak üzere, özel ihtiyaçlarınızı karşlılamak üzere hizmetlerimizi uyarlayabiliriz.

Hem farklı coğrafi pazarlardaki tüketicilerin ve düzenleyici mercilerin beklentilerini karşılamanıza hem de iş fırsatlarını maksimize etmenize yardım etmeyi hedeflediğimizden, ses, video ve ev aletlerine yönelik olarak sunduğumuz hizmetlerimize dünyanın dört bir yanında güven duyulur.

Dünyanın önde gelen gözetim, denetim, test ve belgelendirme şirketi olarak SGS, teknolojide, mevzuatta ve pazardaki gelişmeleri devamlı izler; böylece, biz rekabette size avantaj kazandırırken siz de asıl işinize devam edebilirsiniz.