Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS test hizmetlerinde dünya lideridir, ve kalite kontrol testlerimiz ürün güvenliği, performans ve güvenilirliğe, ayrıca müşterilerin ve düzenleyici kurumların beklentilerine odaklanmıştır.

Mikrobiyolojik testlerimiz, gıda, kozmetik, deterjan ve ambalaj gibi farklı endüstrilerden gelen çok çeşitli müşteri yelpazesi için, kalite kontrolün önemli bir kısmını oluşturur.

Uluslararası en ileri teknolojiler ve en son test yöntemlerini kullanan uzman kadrosu ile donatılmış mikrobiyolojik test laboratuvar ağımız ile, ürününüz her ne olursa olsun, sizin mükemmel test ortağınızız.

Hammaddelerin, malzeme, içerik ve nihai ürünlerin güvenlik veya verimliliğini ölçtüğümüz çok çeşitli mikrobiyolojik testler yapabiliriz. Amacımız, normal kullanım koşulları altındaki bulaşma riskini incelemektir.

Daha fazla bilgi için bizi bugün arayın.

Tüketici ürünlerinin mikrobiyolojik testleri bakteri, küf, maya ve patojen bulaşmaları dahil mikrobik kirlilikleri belirler. Koruyucuların mikrobiyolojik etkinliklerini değerlendirir. Deterjanlar ve ev temizlik ürünlerinizin mikrobiyolojik testleri için bizim uzmanlığımızdan yararlanın.