Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS için en öncelikli konu üretim zincirinde riskleri olabildiğince erken azaltarak müşterilerimizin ürün sağlamlığını idame ettirmelerine yardımcı olmaktır.

Ham madde denetimlerimiz bu süreçte hayati önem taşır, tedarikçilerinizin sizin şartnamenizi karşılamalarını temin etmeye yardımcı olurlar ve ham maddelerinizin özelliklerine dair size bilgi verirler. Bu özellikler şunlardır:

  • Kimlik
  • Güvenlik 
  • Ürününüze uygunluk

Niahi amacımız, müşterilerin ve düzenleyici kuruluşların beklentilerini karşılayan, güvenli, yüksek kaliteli ürünler üretiyor olduğunuza dair size güven vermektir.

Pek çok endüstri dalı üretim süreçlerinin başında ham madde testleri yapmaktadır. Tüketici ürünleri ve perakende, sağlık ve sıhhat, gıda, tarım ve otomotiv işletmeleri gibi pek çok endüstri dalı bu testleri gerçekleştirenler arasında sayılabilir. SGS denetimleri yalnızca son ürününüzün en iyi kalitede olmasını temin etmeye yardımcı olmakla kalmaz; aynı zamanda hem maddi yönden hem de işletmenizin itibarı açısından maliyetli olmaya başlamadan önce sorunları tespit etmenize ve hafifletmenize de olanak sağlar.

Ham madde testlerinde birinci sınıf uzmanların istihdam edildiği küresel laboratuvar ağı sayesinde, ham madde denetimleri ve tespiti için kimyasal, mikrobiyolojik, mekanik ve fiziksel özellik testlerini kapsayabilen test programları hazırlama donanımına sahibiz. Test programları özel ihtiyaçlarınıza dayalıdır ve hedef pazarınızdaki yerel mevzuat şartlarını karşılamanıza yardımcı olacak şekilde oluşturulur.

Gerçekleştirmekte olduğumuz çeşitli biçimlerdeki ham madde analizleri, ürün veya bileşen geliştirmesine bilgi vermek için tek seferlik hizmet olarak kullanılacak veya üretim zinciri çapında daha büyük bir denetim programının parçası olacak esnekliğe sahiptir.

SGS ile çalıştığınızda, yüzyılı aşkın süredir dürüst ve en yüksek standartlarda denetim sunma deneyiminden faydalanırsınız. Ayrıca dünyanın dört bir yanındaki her boyutta işletme için ham madde denetimleri gerçekleştirirken öğrendiğimiz derslerden yararlanırsınız. Uzmanlarımız SGS ham madde denetimleri aracılığıyla kuruluşunuza sunulan özel faydalar hakkında tavsiyeler verebilir.