Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Üretimin her aşamasında kaliteyi muhafaza etmek için, SGS, uzmanların parça, malzeme ve ürün kalitesini üretim sırasında değerlendirdiği, üretim ara kontrolleri (DUPRO) yapar.

Ürünlerinizin %30'u ila %50'si üretildiğinde, yerinde gerçekleştirilen DUPRO ara kontrol hizmetleri, alınan numuneleri mevzuatlar, standartlar ve sizin sözleşme hükümlerinizi göz önünde bulundurarak değerlendirir, üretim sürecinin daha sonraki aşamalarında maliyetli testler ve değişikliklerle uğraşmanız yerine, hemen müdahale edebilmeniz için muhtemel ve mevcut hatalara dikkat çeker.

Dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme kuruluşu olarak SGS, üretim ara kontrolleri ihtiyaçlarınız karşılamak için benzersiz bir şekilde konumlanmıştır. Bir defaya mahsus olarak, üretim yerindeki ürün kontrollerinin yanısıra, kontrollerimizi daha geniş bir kalite güvencesi ve kalite iyileştirme programı ile birleştiririz. Kalite güvencesi programımız, kalite standartlarının, üretim süreci boyunca, kavram tasarımından ürünlerin sevkiyatına kadar muhafaza edildiğinin teminatıdır ve ayrıca kalite iyileştirme programımız, ortaya çıkabilecek herhangi bir soruna çözüm üretir.

SGS DUPRO kontrolleri, tüm tüketim ürünleri için, fabrika üretim kontrolünün hayati bir parçasıdır ve sizin kalite güvenliği veya risk değerlendirmesi prosedürlerinizle birleştirilebilir. Uzmanlarımız, pek çok müşterimize, binlerce ürünü güvenli ve etkili bir şekilde piyasaya sürmelerine yardım etmiş olan hizmetlerimizden, sizin nasıl faydalanabileceğinizi anlatmaya hazırdırlar.