Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Hedef pazarınız neresi olursa olsun müşteriniz, aldığı bir malın beklentilerine cevap vermediğine dair bir şikayette bulunduğunda, bu ister kendi beklentileri isterse de düzenleyici kurumunkiler olsun, SGS'nin şikayet incelenmesi hizmetleri, satılmış olan malı inceler, satın alma veya mevzuat gereklilikleri, ve sevkiyat öncesi yükleme dökümanlarını göz önünde bulundurarak değerlendirme yapar.

Hedef pazarınız neresi olursa olsun, inceleme uzmanlarımız şu konularda üçüncü taraf kontrolü uygular:

  • Miktar
  • Kalite 
  • Ambalaj 
  • Etiketleme 
  • İşlev
  • Şartname

Ayrıca uzmanlarımız uygunluğu olmayan malların incelenmesinde şahit olarak görev alırlar, böylece firmanızın temsilcisinin bulunamadığı ülkelerde, sizin adınıza bulunabilirler - bu hizmet, siz ürünlerinizi daha uzak pazarlara satmaya ve yeni resmi makamlarla irtibata geçmeye başladıkça giderek artan bir değere sahip olur.

Şikayet konusu ürünlerin incelenmesi hizmetleri tamamen esnektir ve ortaya çıkan koşullara göre özelleştirilebilir. İhtiyacınız her ne olursa olsun, ürününüzün, bulunduğu yerde, adil değerlendirmeye tabi tutulmasını temin etmeye odaklanırız.

SGS, dünya genelindeki şirketler için denenmiş ve güvenilen inceleme ortağıdır. Uuluslararası pazar, ulusal ve uluslararası mevzuat ve ithalat ve bilgimiz ile şikayet araştırmasına veya ürünleriniz için, bulundukları yerde şahite ihtiyaç duyduğunuzda, biz mükemmel bir ortak oluruz.