Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Japonya, Çin ve diğer önemli uluslararası pazarlara yönelik büyüyen ihracat talebine cevap olarak, SGS, satın alma beklentilerinin veya mevzuat gerekliliklerinin yerine getirildiğinden emin olunması amacıyla, özel olarak tahsis edilmiş denetmenlerin, bitmiş ürünlerden oluşan hazır partiler üzerinde, sevkiyattan önce gerçekleştirdikleri, %100 denetim ve ürün ayıklama hizmeti geliştirmiştir.

%100 denetim ve ayıklama hizmetlerimiz genellikle özel veya yüksek değere sahip ürünlerde, hatalı olanları kalitelilerden ayıklamak için uygulanır. Ayıklananlar iyileştirmek veya imha için partiden ayıklanır ve iade edilir.

Uzmanlarımız tarafından uygulanan teknikler, nihayi rastgele numune denetimine benzerdir ve şunları içerir:

  • Miktar kontrolleri
  • Görünüm kontrolleri
  • Fonksiyonel kontroller
  • Paketleme ve etiketleme kontrolleri

Ayrıca bu testleri, yüksek öneme sahip müşterilerinizin beklentilerinin karşılandığından emin olmak için, özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygulayabiliriz.

SGS'nin %100 denetim ve ayıklama hizmetleri, hızlı bir şekilde globalleşen, değişen piyasa koşullarının gerekliliklerine uymak için, SGS'nin, üçüncü parti denetimlerini nasıl sürekli geliştirdiğinin iyi bir örneğidir. Özel olarak bu konuya tahsis edilmiş uzmanlarımız, bu yeni hizmetlerimizi, mevcut veya sizin için yeni olan, müşteri ve piyasaların ihtiyaçlarına cevap vermek için, nasıl uyarlayabileceğimiz konusunda bilgi verebilirler. Çeşitli endüstrilerin ihtiyaçlarına cevap veren denetim hizmetlerindeki yüz yıldan fazla tecrübemizle, bitmiş ürün partilerinin kalitesinin muayenesi için, bizden daha iyi bir ortak yoktur.