Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS uzmanlık ve teknik hizmetleri kuruluşların standartlara ve beglelendirmeye ulaşmalarına ve ayrıca mevzuatların gereklerini yerine getirmelerine yardımcı olur.

Gittikçe daha uluslararası hale gelen piyasa koşullarında, imalatçılar, dağıtımcılar, ithalatçılar ve perakendeciler, güvenli ve yüksek kalite ürünlerin talep edildiği, daha fazla sayıda mevzuatın gereklerini yerine getirmek zorundalar. Coğrafi bölglere göre değişen bu mevzuatların gereklerini yerine getirmek, işletmelere teknik yük bindirir, ihtiyaçları ve kaynakları tüketebilir ve çoğunlukla işletmelerin sahip olmadığı becerileri gerektirebilir.

Uzmanlarımız, tüm başlıca pazarlar için, sizin özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir uzmanlık ve teknik destek programı oluşturabilirler. Belirli ürünler için hedef pazarlarınızdaki standartları ve mevzuatları göz önünde bulundururuz.

Proaktifliğimiz sayesinde, iş uygulamaları ve mevzuat gerekliliklerindeki en son gelişmeleri yakından takip etmekteyiz ve bu sayede, bizimle çalıştığınızda, ürününüzü piyasaya mümkün olan en kısa zamanda sürebilmeniz için, karşılaşılması muhtemel tüm teknik engelleri önceden göreceğimiz konusunda bize güvenebilirisiniz.

Müşterilerin ve tüketicilerin beklentilerini yerine getiren kozmetik ve kişisel bakım ürünleri sunmak için uzmanlık hizmetlerimizden yararlanın. İşletmenizi nasıl destekleyebileceğimizi öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçin.