Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Ürün güvenliği ve kalitesinin dağıtım süresince korunması farmasötik endüstrisinde büyük önem taşımaktadır.

Tıbbi İlaçlara yönelik İyi Dağıtım Uygulamaları (GDP), hizmetinizin tüm yönlerine ilişkin iyi dağıtım uygulamaları ve kaliteye olan bağlılığınızı gösterir.

İyi Dağıtım Uygulamaları (GDP), ilaçlarla ilgili ambar ve dağıtım merkezlerine yönelik bir kalite sistemidir. Uluslararası kabul gören farmasötik GDP yönetmelikleri, farmasötik ürün dağıtıcılarının faaliyetlerini standartlar uyarınca gerçekleştirmek zorunda olduklarını belirtmektedir. Program, ham maddelerin imalat tesislerine önceden getirilmesinden bitmiş ilaçların nihai kullanıcılara son nakliyatına kadar tedarik zincirinizin tamamı boyunca tutarlı kalite yönetim sistemlerinin uygulamada olmasını sağlar. Kalite yönetim sistemlerinizin GDP kılavuzuna uygun olduğunu göstermenin en etkili yolu, uluslar arası GDP gerekliliklerine göre bağımsız bir uygunluk değerlendirmesi yapılmasıdır.

SGS, farmasötik sektöründe belgelendirme konusunda tanınmış küresel bir lider konumundadır. Farmasötik GDP belgelendirme süreci boyunca, geleceğin farmasötik imalatçıları olarak tutarlı bir biçimde iyi kalitede ürünler sunduğunuzdan emin olmak amacıyla, yüksek nitelikli tetkikçilerimiz, süreç ve politikalarınızı tedarik zinciri ortaklarınızın süreç ve politikaları ile birlikte incelerler.

SGS’den alınan geçerli bir GDP belgesi, kurumunuzun, hizmetin her aşamasında kaliteye ve sağlık hizmetleri tedarik zincirinin önemli bir ortağı olmaya bağlı olduğunu gösterir. Farmasötik Endüstrisi sürecine ilişkin İyi Dağıtım Uygulamaları hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle irtibat kurun.