Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

İşletmenizin belirli ihtiyaçları temel alınarak özelleştirilmiş tetkik hizmetleri markalarınızın bütünlüğünü korur.

SGS, işlemleriniz veya tedarik zincirleriniz dahilinde belirlenmiş kriterleri doğrulamak amacıyla özelleştirilmiş tetkik hizmetleri sunar.

Uzman tetkikçilerimiz, şirketinizin performansını, kar veya zararını etkileyebilecek olan kaliteyi, bir başka deyişle müşteri gerekliliklerini; çevresel ve mesleki sağlık ve güvenliği, sosyal sorumluluğu ve yasal gereklilikleri yerine getirme konusunda şirketinizin yeterliliğini doğrularlar.

İkinci taraf tetkiklerinde saygın bir lider konumundayız. Uzmanlarımız, spesifik ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla uygun hale getirilmiş, amaca uygun, isteğe göre düzenlenmiş kriterler tasarlar ve çoklu becerilere sahip küresel tetkikçi ağımız performansı kontrol eder. Marka ve şirket değerlerinizin korunmasını sağlamak amacıyla sizinle birlikte çalışırlar.

Özelleştirilmiş tetkik hizmetlerimiz iki ana kategori altında toplanır: Tedarikçi/ Bayi/ Lisans Sahibi Değerlendirmeleri, tedarikçilerinizin gerekliliklerinizi ve sözleşmeli anlaşmalarınızı tutarlı bir şekilde yerine getirdiklerini doğrular ve Uygulama Esasları Tetkiklerinize İlişkin Tetkik ise işletmeniz bünyesinde bulunan tüm çalışanların işletmenizin standartlarına uymalarını sağlar.

Her bir özelleştirilmiş tetkik özgündür. Bununla birlikte, tetkikçilerimiz katı bir en iyi endüstriyel uygulama çerçevesi izler. Özelleştirilmiş tetkikiniz, tipik olarak aşağıdaki adımları içerecektir:

  1. SGS tetkikçileri; ihtiyaçlarınızı, işletmeniz ve ortakları üzerinde sahip olmak istediğiniz kontrol seviyesine bağlı olan kriterlerden oluşan bir kontrol listesine dönüştüren tetkik programını belirler
  2. Tetkik, saha içinde ve/ veya dışında, kararlaştırılmış olan tetkik gerekliliklerine uygun şekilde yürütülür
  3. Tetkikin tamamlanmasının ardından SGS tetkikçiniz, sözleşmeden doğan gereklilikler uyarınca ilgili tüm taraflara gönderilmeden önce teknik inceleyiciye de sunulacak olan bir tetkik raporu hazırlar.
  4. Devam eden izleme tetkikleri anlaşma uyarınca gerçekleştirilecektir

İkinci taraf tetkiklerimiz, gıda işletiminizde çalışan herkesin, markanızın bütünlüğünü korumak için çalıştığını biliyor olmanın güvenini sunar. Kapsamlı tetkiklerimiz aynı zamanda sistemlerinizin sürekli gelişimini teşvik edecek olan size yönelik fırsatları ve müşterilerinizin gereksinimlerini daha iyi karşılamak için ihtiyacınız olan performans kriterlerini analiz eder.

Kriterlerinize bağlı olarak yürütülen bir ikinci taraf tetkikinin imalat işleminizi nasıl en iyi hale getirebileceğini öğrenmek için bizimle irtibat kurun.