Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den kozmetik ve kişisel bakım testleri – yönetmeliklere ilişkin gereklilikleri karşılar ve ürün güvenliği sağlar.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri endüstrisi, son 10 yıl içinde sadece kadınları değil, aynı zamanda erkekler ve çocukları da kapsayan bir pazar haline geldi. Pek çok ürün, sağlık ve performans kaygıları yüzünden mevzuata tabidir.

Tüm dünyada kozmetik testler, denetim ve belgelendirme konusunda kanıtlanmış uzmanlığımızla, size ürün ve sistemlerinizin güvenlik, kalite ve performansını kontrol etmenize ve markanızı korumanıza yardımcı olacak çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinizin, REACH, GMP, CMR'ler, aerosol, tehlikeli maddeler, vb. dahil olmak üzere, yürürlükteki kozmetik yönetmelikleri ve diğer ilgili mevzuat gerekliliklerine uyumunu doğrulamanızda size yardımcı oluyoruz. Ayrıca, ürünlerinizin ve üretim süreçlerinizin çeşitli sosyal ve çevresel standartlara uyumunu da doğrulayabiliriz.

Dünyanın neresinde olursanız olun, kozmetik ve kişisel bakım ürün belgelendirmenizi destekleyecek özel bir temsilcimiz size yardımcı olmaya hazırdır. Uzman laboratuvarlarımız, özel ihtiyaç ve kısıtlamalarınıza yanıt verebilir ve hammadde muhteviyatlarınızdan, mamul ürünlere ve ambalajlarına dek tüm süreçlerinizde size yardımcı olabilir.